Вернісаж надихає на успішне складання заліків та сесії27 Травня 2018р.

Виставка українських художників «Art Вернісаж в КНЕУ», що відкрилася 17 травня у нашому університеті, набула розголосу та популярності серед студентів та викладачів. Організатор, колишня  випускниця факультету міжнародної економіки і права Наталія Фурсіна, яка здобула невдовзі художню освіту, запросила 16 майстрів пензля.

Протягом тижня художники у невимушеній обстановці розповідали про жанри, композицію картин, знайомили з творчістю відомих митців. Так, Наталія Фурсіна прочитала лекцію «Джакометті. Невизначеність сучасної людини» про доробок швейцарського скульптора та живописця.

Роман Петрук цікаво розказав про зміст мистецьких термінів -  «пленер», «імпресіонізм». Останнім часом художник любить писати портрети, вивчає анатомію, часто відвідує театр, щоб простежити, де фальш, а де забуваєш, що людина грає, і віриш їй.

Заслужений діяч мистецтв України Олександр Белянський займається живописом  та графікою. «Ви б хотіли продавати картини?» – несподівано запитав він під час лекції. Декілька студентів відразу  підняли руки. «Тож слухайте мої поради!» - продовжив Олександр.

Варто завітати на вернісаж до КНЕУ, щоб  відчути  неповторну атмосферу творчості та поринути в неї. Унікальна можливість  зустрітися з художниками, які працюють у різних жанрах, триватиме до 15 червня. Навіть фахівці, які вважають себе обізнаними у мистецтві, відкривають для себе магію творчості.

Після лекцій на виставку поспішають зазирнути й викладачі економіки, фінансів, банківської справи, логістики…

Надихаємось мистецтвом!

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова