КНЕУ- ГРУЗІЯ01 Листопада 2018р.

26-27 жовтня 2018 року група науково-педагогічних працівників КНЕУ взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції на тему "Виклики глобалізації в економіці та бізнесі". Конференція відбулась на базі факультету економіки та бізнесу Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі (Грузія). Професор кафедри міжнародної економіки КНЕУ Д.О.Ільницький презентував доповідь про сценарії розвитку вищої освіти та їх вплив на соціально-економічний розвиток країн та світового господарства. Доцент кафедри менеджменту КНЕУ Т.О.Соболева підготувала доповідь про актуальність та особливості управління інтелектуальною власністю в сучасних умовах. Усього в роботі конференції взяли участь представники 10 країн. Відбулись дискусії після плідної роботи, мали місце цікаві зустрічі. Як зазначив декан факультету економіки та бізнесу Георгі Гаганідзе, особливого значення конференція набула завдяки 100-літтю від заснування Тбіліського державного університету, яке відзначається цього року.