Перемога команди КНЕУ04 Березня 2019р.

Перемога команди КНЕУ на студентському конкурсі фінансових аналітиків CFA Institute Research Challenge in Ukraine!
У перший день весни відбулась дуже важлива подія в студентському науковому житті Київського національного економічного університету. Команда КНЕУ посіла перше місце на щорічному авторитетному міжнародному конкурсі фінансових аналітиків CFA Institute Research Challenge in Ukraine й отримала можливість представляти Україну у Швейцарії на регіональному фіналі змагань серед учасників з Європи, Середнього Сходу та Африки. Капітан команди – Ігор Школьний та Ніна Замідра- магістри програми «Управління міжнародною конкурентоспроможністю», а Ірина Постол, Артур Ірклій та Андрій Грищук - студенти 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту- пройшли жорсткий відбір із 24 українських команд, що подали заявку на участь у цьому проекті, та блискуче презентували своє дослідження міжнародної компанії Nestle у фіналі конкурсу.
На першому етапі було обрано 16 найкращих команд на підставі оцінки їх звітів. Цього року більш ніж 180 студентів з 30 команд 24 провідних університетів у 12 регіонах України взяли участь у конкурсі. Чотири місяці учасники наполегливо працювали, навчаючись у досвідчених менторів з бізнесу. У команди КНЕУ ментором від індустрії був випускник Київського національного економічного університету Захар Дерюга, капітан студентської команди КНЕУ, яка стала чемпіоном Європи CFA Institute Research Challenge, а сьогодні він працює в департаменті з венчурних інвестицій ICU. Невипадково студенти продемонстрували відмінний результат. Керівником від університету була к.е.н. доцент кафедри міжнародної економіки Чернявська О.І. На сцені не було рівних нашим студентам – найкреативніша презентація, вичерпні відповіді, залучення кожного учасника команди до обговорення звіту, упевненість були достойно оцінені досвідченими експертами. Саме студенти КНЕУ завоювали можливість представляти Україну на Європейському фіналі CFA завдяки своєму прекрасному виступу. Ще одна складова їхнього успіху – це командна робота. Декілька місяців наполегливої праці зробили цих студентів справжньою командою. Ще один важливий результат - це дуже сильний виступ команди студентів КНЕУ кафедри корпоративних фінансів, які стали фіналістами цих змагань та поступились балами команді K S E, яка теж буде представляти Україну в Цюриху.
Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо натхнення та нових досягнень на міжнародній бізнесовій ниві науки!

;