бізнес-челендж #MyWayUp04 Вересня 2019р.

Від інтерна до топ-менеджера всього за 3 дні! Безкоштовний бізнес-челендж #MyWayUp – це симуляція реальної проектної роботи компанії. PwC Україна – компанія, що надає аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги – розробила проект, який доведе, що аудит – це не тільки про Excel!

????#MyWayUp – це:

- Три дні занурення: знайомство з компанією і роботою відділу аудиту.

- Удосконалення must have навичок: MS Excel, Teamwork, Time Management, Project Management, Leadership. Закріплюємо теорію челенджами.

- Знайомства: історії успіху від експертів у сфері аудиту та топ-менеджерів компанії, спілкування з CFO компаній-клієнтів PwC.

- Твоя кар’єра: job offer в аудит або можливість долучитися до компанії за спрощеною процедурою.

???? Для кого цей челендж?

Студентів 3-6 курсів та випускників (2017-2019 рр.) будь-якої економічної спеціальності .

???? Як потрапити?

• Зареєструватися на нашому сайті: bit.ly/MyWayUp19. Це необхідно, щоб ми змогли обмінятися контактам, дати тобі доступ до тесту і проаналізувати твій результат.

• Пройти тест із роботи з числовою інформацією (NRT). Як підготуватися – розказуємо на сторінці події https://www.facebook.com/events/2510874118968590/.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА.
???? 3-5 жовтня 2019 року

????Офіс PwC Україна у м. Київ.

Детальніше: pwc.com/ua/mywayup.