- Студентське життя»
- Відділ сприяння працевлаштуванню «Перспектива»»
- Вакансії»
- GDM group
GDM group27 Травня 2020р.
До чого готуватися молодому фахівцеві після вишу????
Ті, хто вже залишив цей період свого життя у минулому, підтвердять, що він був не таким, як очікувалося, зв’язаним із безліччю труднощів і дивацтв.
Перші спроби отримати роботу навряд чи будуть успішними????
по-перше, молоді фахівці випускаються влітку, коли ринок праці завмирає, а величезна частина персоналу компаній вирушає у відпустку;
по-друге, на початку кар’єри знайти гарну вакансію дуже складно, лише невелика частина пропозицій відповідає очікуванням юного здобувача;
по-третє, як би сумно це не звучало, але більшість роботодавців воліє запрошувати на співбесіду кандидатів з досвідом.
На співбесіду можна не брати диплом????????
Дивно, але факт — більшість роботодавців не проглядають диплом і додаток до нього в ході першої зустрічі з претендентом.Але навіть якщо в ході інтерв’ю на посаду дипломом ніхто не поцікавився, то в процесі подальшого працевлаштування документи про закінчення ВНЗ обов’язково потрібно буде надати.
Посада молодого фахівця — на нижній сходинці кар’єрної драбини????????->????????
Якщо ви не встигли попрацювати за спеціальністю, поєднуючи роботу з навчанням в інституті, вам, ймовірно, запропонують позицію, на якій належить виконувати однотипні і прості завдання.
Працювати заради грошей не вийде????????
Працівникам-початківцям, які займають рядові посади, високі зарплати нараховують рідко.Однак не впадайте у відчай: разом із підвищенням за посадою, обіцяним в попередній частині цього матеріалу в нагороду за старанну працю, виросте і дохід.
Знову доведеться вчитися????????????
Молодим фахівцям належить отримати додаткові знання, необхідні для результативної праці, прямо на робочому місці — вчитися, хоча вони вже й не студенти.