Профорієнтаційний захід для студентів Коледжу інформаційних систем і технологій22 Листопада 2018р.

21 листопада 2018 р. відділом профорієнтації , розвитку підприємництва і лідерства разом із головою приймальною комісії, керівництвом факультетів та інститутів КНЕУ проведено профорієнтаційний захід для студентів Коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана». Голова приймальною комісії А.М. Поплюйко розповів про останні зміни вступної компанії 2019 р., студенти коледжу багато запитували, і вони отримали розгорнуті відповіді. Відбулася цікава дискусія між студентами коледжу та заступниками деканів факультету маркетингу Димою О.О, факультету економіки та управління Самійленком А.П. та директором Інституту інформаційних технологій в економіці Ващаєвим С.С., обговорювали особливості навчання, переваги та перспективи на майбутнє. Усі учасники заходу залишились задоволені та домовились про плідне спілкування та взаємодію надалі.