- Студентське життя»
- Омбудсмен з прав студентів»
- Новини»
- Вікіпедія говорить , що «ефектом синергії є - груповий ефект, виникнення додаткової інтелектуальної енергії при об'єднанні людей у цілісну групу, що втілюється в груповому результаті, який переважає суму індивідуальних результатів»
Вікіпедія говорить , що «ефектом синергії є - груповий ефект, виникнення додаткової інтелектуальної енергії при об'єднанні людей у цілісну групу, що втілюється в груповому результаті, який переважає суму індивідуальних результатів»06 Червня 2018р.
Вікіпедія говорить , що «ефектом синергії є - груповий ефект, виникнення додаткової інтелектуальної енергії при об'єднанні людей у цілісну групу, що втілюється в груповому результаті, який переважає суму індивідуальних результатів» !
Саме такого ефекту досягли команди-учасники проектів #AESOP та ITE-VET програми #Erasmus+ в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана об’єднавши свій досвід , зусилля та продуктивність для досягнення спільної мети. Адже , основною місією викладача є виховання ОСОБИСТОТІ всебічно розвинутої, комунікабельної та свідомої , а надання її компетенцій, вмінь та знань - це розуміється само собою, адже в #КНЕУ працюють професіонали своєї справи, кращі фахівці країни.
Педагогічна майстерність викладачів
«Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» - під таким девізом відбувся круглий стіл .. року у головному корпусі університету, учасниками якого були викладачі економічних і підприємницьких дисциплін коледжів КНЕУ та інших навчальних закладів України.
Важливий захід відкрив Ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко. Він розповів про модель менеджменту підприємницького університету, яким на сьогодні є КНЕУ, а також навів список тих професій, які, на думку експертів, мають мінімальну та максимальну вірогідність автоматизації.
В рамках проведення круглого столу (Світлана Цимбалюк ) - Світлана Олексіівна Цимбалюк- д.е.н. декан ФУПСтаП спрезентувала проект ITE -VET #ERASMUS+, показавши важливість практичної підготовки фахівців! Після того з учасниками Круглого столу Ольга Чабанюк учасник проекту #AESOP поділилася унікальним досвідом роботи офісу Омбудсмена , що працює завдяки введенню посади Уповноваженого із захисту прав студентів в нашому Університеті, що реалізовується в рамках проекту #AESOP #ERASMUS+ ! Учасники заходу жваво та динамічно обмінювалися досвідом із підготовки викладачів та виховання особистостей як в університетах України, так і в країнах ЄС. Представник національного проекту ЄС «Еразмус+ офіс – Україна» Катерина Жданова високо оцінила майстер-класи, які провели досвідчені фахівці нашого університету. Зокрема, Матвієнко Юлія Олексіівна , учасник проекту #AESOP , доцент кафедри педагогіки та психології , яка провела 2 майстер класи та тему : «Креативність та розвиток творчих здібностей»!
Синергія команд-учасників різних проектів #Erasmus+ це - рушійна сила майбутнього освіти!