Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Результати співробітництва Інституту бізнес-освіти та Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем «CIGRE»

 

12 листопада 2021 року в Українському національному комітеті СІГРЕ відбулася нарада щодо виконання Меморандуму про співробітництво від 25 червня 2020 року між Київським національним економічним університетом ім. Вадима Гетьмана та Українським національним комітетом Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем СІГРЕ протягом 2020-2021 років.

У нараді взяли участь:

                         від Університету: Бурмака М.О. - завідувач кафедри міжнародного менеджменту, Панченко Е.Г- професор кафедри міжнародного менеджменту, Москалюк Н.П.-заступник директора Інституту бізнес-освіти;

                         від Національного комітету СІГРЕ: Светелік О. Д. –президент, Бондаренко Ю.М. –перший віце-президент, Зенюк О.Ю. - віце-президент, Григорук І.А. –член Президії.

З нагоди святкування 115-річчя Університету за творчу співпрацю у сфері підготовки висококваліфікованих менеджерів для енергетичної галузі на програмі МБА (у сфері енергетики) в Інституті бізнес-освіти та за суттєвий внесок в розвиток конкурентоспроможності КНЕУ ім. В.Гетьмана Український національний комітет Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем СІГРЕ було нагороджено Почесною грамотою Ректора Університету Д.Г Лук’яненка.

Учасники наради заслухали розгорнуту інформацію заступника директора ІБО Москалюк Н.П. про виконання Меморандуму в частині проведення сучасних практичних занять та лекцій експертом ГС «СІГРЕ-Україна» віце-президентом Зенюком О.Ю. з навчальної дисципліни «Регулювання енергетики» для слухачів магістерської програми «Бізнес-адміністрування у сфері енергетики». Слухачі програми МБА - топ-менеджери підприємств енергетичної галузі, зокрема, Міністерства енергетики України, ПрАТ «Укргідроенерго», КП «Київтеплоенерго», ДТЕК та інших енергетичних підприємств активно приймали участь в обговоренні актуальних проблем розвитку енергетичної галузі в Україні.

Жвавий інтерес серед учасників наради викликали плідні дискусії щодо визначення подальших перспектив співпраці за актуальними напрямами:

1.                      Розвиток нерегульованих та непередбачуваних джерел енергії сонячної та вітрової;

2.                      Будівництво нових потужностей атомних, гідроелектростанцій в Україні;

3.                      Перспективи розвитку водневої енергетики в Україні.

Нарада пройшла в дружньому колі команди однодумців з прийняттям конструктивних рішень щодо продовження подальшої співпраці.

З матеріалами лекцій можна ознайомитись на офіційному сайті Сігре

https://cigre.org.ua/ 

 

Підготувала кординатор МБА- Москалюк Н.П.

Остання редакція: 16.12.21