Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Науково-тренінговий проєкт з компанією Diamond FMS BV

З 2014 року в межах договору про співпрацю співробітниками Інституту управлінського консультування КНЕУ реалізується спільний навчально-тренінговий проект з компанією Diamond FMS BV щодо впровадження в навчальний процес програмного продукту типу ВІ "Diamond FMS" з метою посилення практичної підготовки студентів.

В межах проекту відбулись наступні події.

Навчальний тренінг для викладачів КНЕУ імені в.Гетьмана з метою ознайомлення з програмою "Diamond FMS" та її можливостями щодо узагальнення аналітичних даних про підприємство в процесі прийняття стратегічних і операційних управлінських рішень.

Обговорення досвіду проведення бізнес-турнірів для молоді з використанням різних програмних продуктів. Зокрема, компанія "Diamond FMS BV" ознайомила групу викладачів КНЕУ з результатами проведеного англомовного бізнес-чемпіонату. Прес-реліз події

Обговорення результатів реалізації пілотного проєкту "Методичне забезпечення впровадження програми "Diamond FMS" в виробничу практику бакалаврів (4 курс)". Бернард Елсман - європейський фінансовий експерт, власник консалтингової компанії «Elsman International Consultants B.V.» та Анастасія Ружина - управляючий директор компанії Diamond FMS в Україні активно брали участь в обговоренні окремих аспектів поєднання бізнес симуляції і прграми Diamond.

Реалізовано проєкт з використання програмного продукту "Diamond FMS" при викладанні тренінгу «Виробнича практика» на бакалаврському рівні підготовки у 2014-2018 р.р. (керівник проекту доцент Кизенко О.О.) та тренінг-курсу "Аналіз і прогноз діяльності фірми" з 2018 р. на магістерському рівні підготовки (керівник проєкту Кизенко О.О.).

В межах навчально-тренінгових проєктів було надано консультаційну підтримку щодо спільного використання бізнес симуляції, кейсів і прграми Diamond. Результати проекту використано при розробці методичного забезпечення дисципліни «Виробнича практика» та "Аналіз і прогноз діяльності фірми".

Відбулась відкрита презентація результатів проекту за участі Нарда Елсмана, власника Elsman Group BV, Diamond FMS BV, президента Elsman Leadsoft IT, Анастасії Ружиної, управляючого директора українського офісу Diamond FMS BV,  професора Верби В.А., директора ІУК, доцента Гребешкової О.М., заступника декана ФЕтаУ з наукової роботи. Доцент Кизенко О.О., заступник директора ІУК, представила розроблену методику, а студенти представили результати своїх навчальних проектів.

Презентація результатів проекту за участі Нарда Елсмана, власника Elsman Group BV, Diamond FMS BV, президента Elsman Leadsoft IT, Анастасії Ружиної, управляючого директора українського офісу Diamond FMS BVitle here

Нард Елсман та Анастасія Ружина, в інтерв'ю для Ukraine Today & Euromaidan Press розповідає про досвід роботи компанії на українському ринку в проекті "Doing Dutch Business in Ukraine"

   
   

 

Остання редакція: 12.03.24