Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Розвиток системи освіти в Київській області - співпраця з КОДА

Стратегічна сесія " Зони розвитку освіти Київської області"

З травня 2015 року в рамках Меморандуму про співробітництво розпочалась співпрація між Інститутом управлінського консультування КНЕУ і Київською обласною державною адміністрацією у проекті щодо стратегії розвитку системи освіти в Київської області та трансформації функцій та ролі департаменту освіти та науки КОДА в процесі її реалізації.

Протягом травня консультанти проаналізували організаційну структуру Департаменту освіти та науки КОДА, провели ряд особистих зустрічей (інтерв’ю) із службовцями різних відділів департаменту, проаналізували ефективність розподілу функціональних обов’язків та виявили можливості щодо вдосконалення поточних функціональних обов’язків Департаменту освіти та науки КОДА.

5 червня 2015р. в межах проекту відбулись фінальні співбесіди з кандидатами на посаду директора департаменту освіти і науки. Кандидати представили своє бачення стратегії розвитку освіти в Київській області. Представлені проекти були обговорені на спільному засіданні, яке очолив Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації  Парцхаладзе Л.Р., консультантами Інституту управлінського консультування КНЕУ, представниками кадрових агенцій, співробітниками департаменту освіти і науки КОДА. Обговорення стратегії розвитку системи освіти Київської області відбулось за участі Співаковського В.М., президента Міжнародної корпорації «Гранд», який представив свою книгу "Образовательный взрыв".

Протягом червня-жовтня 2015 року у проекті було виконано наступні роботи: 1) аналіз організаційної структури Департаменту освіти та науки КОДА, функціональних обов’язків службовців; 2) виявлення потреб у вдосконаленні поточних функціональних обов’язків. Департаменту освіти та науки КОДА; 3)проведення особистих зустрічей (інтерв’ю із службовцями Департаменту освіти та науки КОДА;4) оформлення звіту з управлінського аудиту та розробка рекомендацій розвитку Департаменту освіти та науки КОДА; 5) проведення стратегічної сесіі "Зони розвитку освіти Київської області".

За участю співробітників інституту розроблено «Концепцію розвитку освіти в Київської області»

Остання редакція: 12.03.24