Конкурсний відбір на умовах стипендії для студентів 5 курсу на перший семестр 2024-2025, Hertie School20 Травня 2024р.

Шановні студенти!

Оголошується конкурсний відбір на навчання англійською мовою протягом семестру за програмами обміну Erasmus+ у Hertie School.

Study programmes - www.hertie-school.org/course-catalogue/. MIA – Master of International Affairs, MPP – Master of Public Policy.

Деталі тут.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, вам потрібно надіслати на ciam@kneu.edu.ua наступні документи:

• Резюме у форматі Europass (англійською мовою; надати інформацію про участь у конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні досягнення).
  • Мотиваційний лист англійською мовою.
  • Сертифікат про знання мови на рівні В2 і вище (рекомендовані - IELTS, TOEFL, Cambridge).
  • Скан навчальної картки з вказаним середнім балом (українською). Рекомендовано середній бал - 85 і вище.

Документи надсилайте на пошту ciam@kneu.edu.ua до 10.00, 24 травня 2024також вкажіть ваш факультет та курс.