Конкурсний відбір студентів на навчання в Університет Томаса Бата в Зліні (Чехія)21 Лютого 2020р.

В рамках Договору про співробітництво, Університет Томаса Бата в Зліні(Чехія) запрошує студентів на безкоштовне навчання на факультеті міжнародної економіки і менеджменту( 5 місць) та прикладної інформатики ( 5 місць)  англійською мовою ( але на умовах самофінансування). Студентам надається стипендія в розмірі 200 євро на місяць.

Конкурсний відбір проводиться для студентів 3-х курсів (також документи можуть подавати студенти 2 курсу 2 семестру), які добре володіють англійською мовою.

Необхідні документи для проходження конкурсного відбору:

O1.  Сертифікат IELTS або TOEFL (не нижче рівня В2). Якщо сертифікату немає, студент представляє свій мотиваційний лист у виді презентації (ppt). Регламент - 10 хв.
O2.  Навчальна картка.
O3.  Середній бал навчальної картки за 100-бальною шкалою.
O4.  Мотиваційний лист (англійською мовою).
O5.  Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь в конференціях, олімпіадах та інші позанавчальнінадбання).

Пакет документів необхідно подати до 10  березня 2020р. (включно)

За детальною інформацією звертатися
до Центру Міжнародної академічної мобільності (каб.218)