Ернст Мах Грант для навчання в Австрійському університеті прикладних наук15 Лютого 2021р.

Дорогі студенти! Хороша новина для бажаючих навчатися за обміном.

Австрійський університет прикладних наук оголошує набір студентів на грант Ернст Мах.

Що для цього потрібно:

• Бути студентом бакалаврської програми (не менше 4 семестрів), або ж студентом-магістром
  • Мати хороший рівень англійської/німецької мови

! Обмеження:

• У гранті беруть участь студенти, які не навчались/працювали/ проводили академічну роботу чи дослідження у Австрії за період останніх 6 місяців
  • Вік: до 35 років

Які напрямки навчання?

• Природні науки
  • Технічні науки
  • Медицина людини (науки про здоров'я)
  • Сільськогосподарські науки
  • Соціальні науки

Які кроки подання документів?

1. Заповнити онлайн форму
  2. Там же подати наступні необхідні документи до:
    1. 2 рекомендаційні листи від викладачів університету (форма вільна, але вони мають бути подані на університетському бланку, дату та підпис особи, що рекомендує студента та штамп університету)
    2. Learning agreement
    3. Підтвердження Австрійського університету про прийом студента на навчання
    4. Скан паспорта (сторінка з ім'ям та фото)
    5. Скан виписки оцінок (Transcript of Records)
  3. Очікувати  результатів, які будуть опубліковані наприкінці червня / початку липня 2021 року.

Кінцевий строк подання заявок: 01/03/2021

Додаткову інформацію Ви зможете знайти на сайті: https://grants.at/en/ (-> search by name for Ernst Mach Grant for studying at an Austrian Universityof Applied Sciences)