«ЕРАЗМУС ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV»01 Квітня 2021р.

Команда Національного Еразмус офісу в Україні (Проєкт ЄС)­ спільно з Erasmus Student Network Kyiv запрошують Вас 5 квітня­ 2021 р. приєднатись до «ЕРАЗМУС ДНІ для молоді України: Zoom­edition – KYIV» щодо можливостей навчання і практики,­викладання та стажування в провідних європейських університетах,­ молодіжних обмінів та волонтерства в межах Програми­ Європейського Союзу Еразмус .

Захід відбудеться за підтримки­ Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і ­науки України, Міністерством молоді та спорту України,­Інформаційним центром Еразмус молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої ­освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус.­

Під час заходу Ви дізнаєтесь:­

- Про Програму ЄС Еразмус

­- Про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності саме для Вас

­- Поради та рекомендації щодо успішної участі в конкурсах­

- Історії успіху українців-учасників мобільності­

Що? «ЕРАЗМУС ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV»

­Коли? 5 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

­Де? Он-лайн на платформі Zoom з трансляцією у Facebook­

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 03.04 (12:00).

Підтвердження щодо участі­ будуть надіслані учасникам на е-пошту, вказану під час реєстрації до 04.04 (18:00).

­Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники,­студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти­ міста Києва.­

Звертаємо увагу - кожен захід складається з двох частин:

­1. Презентації спікерів­

2. Cпілкування в break-out rooms у Zoom з партнерами з відділів міжнародної співпраці провідних ­українських університетів та студентами-учасниками проєктів мобільності Еразмус .

­Спікери:­

- Представництво Європейського Союзу в Україні (10 хв.)­

- Андрій ВІТРЕНКО, Заступник Міністра освіти та науки України (10 хв.)

­- Марина ПОПАТЕНКО, Заступник Міністра молоді та спорту України (10 хв.)

­- Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус офісу в Україні (15 хв.)

­- Владислав ТАЯНОВСЬКИЙ, менеджер освітніх проєктів Erasmus Student Network Kyiv (20 хв.)

­- Катерина ЖДАНОВА, менеджер Національного Еразмус офісу в Україні (проєкт ЄС) (20 хв.)

­- Анна КОВБАСЮК, координатор Info Centre for Erasmus Youth and European Solidarity Corps­в Україні (20 хв.)

­- Випускник Спільної магістерської програми Еразмус Мундус (10 хв.)

­- Партнери з відділів міжнародної співпраці українських університетів (45 хв.) (Київський­ національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України­ `Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорськогo`,  Київський національний економічний­університет імені Вадима Гетьмана, Київський національний торговельно-економічний­ університет, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний університет `Києво-­Могилянська академія`, Національний авіаційний університет, Національна музична академія­України імені П.І. Чайковського)

­- Студенти-учасники програм обмінів Еразмус (30 хв.)

­­Мова: українська.

­Контактна особа: Владислав Таяновський, менеджер ESN Kyiv, ukraine@esn.org­

Запрошуємо долучитись та дізнатись більше про можливості Програми ЄС Еразмус ­відкриті саме для Вас!­­