THE 4TH INTERNATIONAL CONFERENCE ON ECONOMICS AND SOCIAL SCIENCES02 Квітня 2021р.

Шановні колеги та коліжанки!

Пропонуємо провести карантин з користю!

Запрошуємо вас з вашим науковим доробком взяти участь у конференції від ICESS. Тема цьогорічної конференції - "Економічний інтелект та його стійкість в царині цифрофізації та аналітиці великого масиву даних".

Дата проведення 10-11 червня 2021 року

Ця конференція надає можливість всім, хто цікавиться економікою та соціальними науками, обговорити та обмінятися науковими ідеями, особливо у світлі нещодавньої кризи, визначеної COVID-19.  Вітається як емпірична, так і теоретична робота, яка в цілому відповідає загальній темі конференції.

Зокрема, дослідникам, аспірантам та практикам пропонується подати документи на теми, пов’язані з новими моделями у підприємництві та інноваціях, стійкості освіти,  науки про дані, цифровізації, маркетингу, у фінансах тощо. Що в майбутньому допоможуть внедрити інноваційні інструменти для держав, бізнесу, освіти для відродження після кризи.

В рамках даного заходу будуть розглянуті наступні теми:

• Fintech & Insurtech – технології стійкого фінансового середовища
  • Роль інновацій у державних та приватних організаціях в контексті цифрової трансформації
  • Фінансові перспективи в бурхливі часи
  • Глобальні виклики для агропродовольчих систем та систем сталого розвитку
  • Економічна політика для нециклічних криз
  • Інноваційні технології підприємництва та стійкі бізнес-моделі
  • Маркетинг та його стійкість
  • Прикладна економіка,статистика та наука про дані
  • Брендування та підготовка талановитих дослідників до нового підприємницького та цифрового суспільства
  • Роль бухгалтерського обліку у сталому розвитку
  • Глобальний світ після кризи: нові економічні моделі
  • Сталість та оцифровка даних- ключові стратегії успішного бізнесу в критичні часи
  • Поточні проблеми в демографічних даних: вимірювання, збір, пошук, аналіз та звітування
  • Господарське право та сталий розвиток
  • Вплив університетів та громад

Учасники не обмежені тільки поданими секціями та можуть запропонувати свої надбання, що відносяться до теми заходу.

Надіслати їх можна до 10 квітня 2021 року, попередньо зареєструвавшись.

Відібрані статті будуть опубліковані у міжнародному видавництві!

Бажаємо успіхів у науковому просторі!