Міжнародна освітня онлайн-виставка «International Education Fair 2021»16 Березня 2021р.

Маємо хороші новини для тих, хто хоче більше дізнатися про можливості мобільності закордон!

International Education Fair 2021 - це найбільша освітня виставка, в якій братиме участь 500 вузів з усього світу. Цього року виставка пройде в онлайн форматі, тобто кожен може долучитися, незалежно від місцезнаходження та часового поясу.

Слоган цього заходу: «Освіта без кордонів», тому кожен бажаючий може безкоштовно отримати інформацію про омріяний закордонний університет та умови вступу до нього.

В рамках виставки у відвідувачів буде можливість дізнатися про стипендіальні програми, отримати консультацію з перших вуст і задати питання університетам та експертам обраної Вами галузі.

Так як усі університети-учасники є партнерами заходу, чудовим бонусом Вашої участі стане можливість напряму познайомитися з  їх представниками

Дата проведення виставки: 25 березня - 3 квітня

Для реєстрації безкоштовно переходьте за посиланням

Тут можна ознайомитися з університетами-учасниками заходу.

Бажаємо успіху!