IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ, «SCIENCE, SOCIETY, EDUCATION: TOPICAL ISSUES AND DEVELOPMENT PROSPECTS»24 Лютого 2020р.

Дата проведення і місце проведення:16-17 березня 2020; Харків, Україна

Форма проведення конференції: заочна інтернет-конференція.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

За підсумками конференції протягом 14 днів буде виданий збірник тез, який розміщується на сайті www.sci-conf.com.ua в розділі Архів конференції. Збірнику присвоюються бібліотечні індекси УДК, ББK і міжнародний стандартний книжковий номер ISBN 978-966-8219-83-2.

До участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, науковці, фахівці різних профілів і напрямів, здобувачі наукових ступенів, викладачі, аспіранти, магістранти, студенти.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

СЕКЦІЯ 01. Сільськогосподарські науки.               СЕКЦІЯ 14. Психологічні науки.

СЕКЦІЯ 02. Ветеринарні науки.                              СЕКЦІЯ 15. Соціологічні науки.

СЕКЦІЯ 03. Біологічні науки.                                   СЕКЦІЯ 16. Журналістика.

СЕКЦІЯ 04. Медичні науки.                                     СЕКЦІЯ 17. Мистецтвознавство.

СЕКЦІЯ 05. Фармацевтичні науки.                         СЕКЦІЯ 18. Історичні науки.

СЕКЦІЯ 06. Хімічні науки.                                       СЕКЦІЯ 19. Культурологія.

СЕКЦІЯ 07. Технічні науки.                                     СЕКЦІЯ 20. Література.

СЕКЦІЯ 08. Фізико-математичні науки.                 СЕКЦІЯ 21. Політичні науки.

СЕКЦІЯ 09. Географічні науки.                              СЕКЦІЯ 22. Філологічні науки.

СЕКЦІЯ 10. Геолого-мінералогічні науки.             СЕКЦІЯ 23. Філософські науки.

СЕКЦІЯ 11. Архітектура.                                        СЕКЦІЯ 24. Економічні науки.

СЕКЦІЯ 12. Астрономія.                                        СЕКЦІЯ 25. Юридичні науки

СЕКЦІЯ 13. Педагогічні науки.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ КОНФЕРЕНЦІЇ?

Надіслати до 14 березня 2020 року (включно) на адресу Оргкомітету:

kharkiv@sci-conf.com.ua окремими файлами в одному листі:

1) тези, оформлені відповідно до вимог;

2) заявку (анкету), оформлену за зразком;

3) копію квитанції (або скріншот) про оплату. (Важливо! вартість участі в конференції 150 грн).

Детальну інформацію шукай за посиланням: http://sci-conf.com.ua/iv-mezhdunarodnaya-nauchno-prakticheskaya-konferencziya