Стипендії на навчання в Литовському університеті Миколаса Ромеріса05 Березня 2021р.

Раді анонсувати вам стипендіальні програми від Литовського університету Миколаса Ромеріса!

Хто може взяти участь?

• Студенти- бакалаври, магістри та PhD

Який період мобільності?

1-2 семестри в залежності від курсу

Який розмір гранту?

Для студентів бакалаврів та магістрів - 400€/місяць

Для PhD- 800€/місяць

Які умови участі?

• Кандидат повинен отримати офіційне схвалення про прийняття від обраного вищого навчального закладу Литви (номінування на програму відбувається від нашого Центру).
  • Кандидат повинен бути студентом нашого Університету
  • Кандидат повинен мати добре знання литовської мови , англійської або іншої мови , необхідного для вивчення обраної навчальної програми (мінімум рівня B2).

Які документи потрібні?

Усі документи мають бути подані в онлайн заявці

1. Заповнену форму заявки (через систему онлайн-заявок);

2. Угода про навчання

3. 1 рекомендаційний лист, заповнений та підписаний професором чи іншим викладачем, викладачем чи роботодавцем (надається через систему онлайн-заявки).

4. Сертифікат про володіння англійською або литовською (або іншою мовою, що вимагається приймаючою установою). TOEFL, IELTS, CPE або інші загальновизнані іспити з володіння англійською мовою є прийнятними. Якщо кандидат не має жодного з цих сертифікатів, тоді також прийнятний підписаний лист, що підтверджує володіння мовою від професора англійської чи литовської мови в рідному університеті.

Дедлайн подачі заяв до нашого Центру

29 березня 2021 року

Бажаємо успіхів!