Міжнародні олімпіади з Менеджменту, Інноваційного менеджменту та Управління якістю 202025 Лютого 2020р.

Інститут вищої освіти та кафедра менеджменту ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана» разом з Українською асоціацією якості проводять перший (вузівський) етап Міжнародної та Всеукраїнської Олімпіад з Менеджменту серед молодіа також Всеукраїнської студентської олімпіади «Менеджмент інноваційної діяльності».

Хто: запрошуються студенти 3-5 курсів, що цікавляться сучасними практиками і методами:

• менеджменту,
  • та/або інноваційного менеджменту,
  • та/або цільовими системами менеджменту на базі стандартів ISO 9000, 14000, 50000, OHSAS 18000, моделлю EFQM.

Коли: у середу 26.02.2020 р. о 16-00; попередньо треба зареєструватись на пошту barabas@kneu.edu.uaвказавши повні ПІБ, курс, спеціальність та групу, e-mail, бажані напрями Олімпіад на другому (Всеукраїнському) етапі з трьох вищезазначених (менеджмент, інноваційний менеджмент, системи менеджменту).

Де: головний корпус КНЕУ, ауд. 244.

Як: індивідуальна робота над кейсом.

Навіщо: успішно опрацювавши завдання кейсу (три кращі  учасника по кожному напрямку), студент зможе прийняти участь в другому (Всеукраїнському) етапі (Київ, квітень-травень) трьох олімпіад.