Уряд Китайської Народної Республіки надає 54 стипендії для українських громадян на 2021/2022 навчальний рік21 Грудня 2020р.

МОН приймає заявки для участі в конкурсі для отримання стипендій на навчання в КНР до 5 лютого 2021 року в електронному та паперовому форматах (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах),  за Переліком:

1. Заповнена анкета українською мовою.

2. Заповнена аплікаційна форма (китайською або англійською мовами ), яка доступна онлайн на сайтах http://www.csc.edu.cn/studyinchina або www.campuschina.org (після заповнення потрібно роздрукувати цю анкету з сайту, має бути один оригінал анкети з фото та підписом та дві копії цієї анкети).

Увага! В анкеті має бути зазначений Agency number - 8041. Зауважуємо, що кандидат повинен обов`язково заповнити Бланк заяви на урядову стипендію КНР та сканувати усі необхідні документи на вищезазначених сайтах.

З. Сканована перша сторінка паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

4. Копії документів про останню здобуту освіту. Документи необхідно подати у нотаріально посвідченому форматі, перекладені на китайську або англійську мови (оригінали нотаріально завірених копій та дві копії з оригіналів нотаріально завірених копій).

5. Студенти, які навчаються, мають подати довідку про підтвердження свого статусу від закладу вищої освіти та академічну довідку (виписка з залікової книжки); учні закладів загальної середньої освіти подають виписку з балами за останнє півріччя (усі документи - китайською або англійською мовами) (оригінал і дві копії).

6. Орієнтовний навчальний або науково-дослідний план (Study Plan, вказавши, що саме і чому кандидат бажає вивчати) англійською або китайською мовами (якщо навчальний план подається китайською мовою, то потрібно додати переклад англійською або українською мовами - оригінал і копія). Необхідна кількість ієрогліфів (слів) для плану - ОР «Бакалавр» (не менше 200), «Мовне стажування» (не менше 500), ОР «Магістр» та/або ОНР «Доктор філософії» (не менше 800).

7. Два рекомендаційні листи англійською або китайською мовами, підписані професором або доцентом (у разі подання китайською мовою треба зробити переклад англійською або українською мовами) (два оригінали та дві копії).

8. Кандидатам за спеціальністю «Музикознавство» необхідно подати диск зі своїми творами, за спеціальністю «Образотворче мистецтво» - диск з власними творами, які включають два ескізи, дві кольорові картини та два інші твори.

9. Мотиваційний лист англійською або українською мовами (оригінал і копія).

10. Копії медичної довідки для іноземців (Foreign Physical Examination) та результати аналізу на СНІД. Усі поля у формі мають буги обов'язково заповнені (англійською або китайською). Неповні форми, без підпису лікаря та офіційної печатки лікарні є недійсними (дві копії, оригінал залишається в апліканта для подачі в китайські університети).

11, Довідка про відсутність судимості (оригінал та дві копії, посвідчені нотаріально та перекладені на англійську або китайську мови).

12. Апліканти, які мають листи про попереднє зарахування від китайських університетів, мають додати їх до пакету документів (для цього апліканти мають зв,язатися з офісом іноземних студентів китайського університету, який приймає на навчання за урядовими стипендіями, та отримати лист про попереднє зарахування).

13. Апліканти, які обирають китайську мову в якості мови навчання чи для здобуття майбутньої спеціальності (для бакалаврів, стажерів), мають подати сертифікат про знання китайської мови NSK Certificate (рівень НSКЗ). Для здобувачів рівня «Магістр» чи «Доктор філософії» рівень володіння китайською мовою має бути не менше рівня НЗК4 (дві копії, оригінал залишається у апліканта).

ВАЖЛИВО! Усі документи мають бути скріплені у верхньому лівому куті (у паперовому форматі має бути 2 примірники - перший пакет документів - оригінал, другий - копія).

Зауважуємо, що формування двох пакетів документів відбувається згідно з вищезазначеним переліком та у відповідному порядку. Документи у паперовому форматі необхідно надіслати на адресу МОН:

Поштова адреса:

Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та протоколу.

Примітка листа: Стипендії на навчання в КНР 2021

Документи необхідно залишати у скриньці для кореспонденції. Надіслані документи поверненню не підлягають.

У електронному форматі скановані документи (формат РВР) необхідно

надіслати на електронну адресу – scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у

темі листа «Стипендії на навчання в КНР 2021».