Тренінг «Європейська інтеграція України: компетентний випускник».30 Березня 2021р.

Шановні старшокурсники, магістранти, аспіранти та молоді учені! Якщо у вас є інтерес до вивчення Європейського Союзу як об’єкта наукової чи навчальної діяльності – запрошуємо на тренінг «Європейська інтеграція України: компетентний випускник».

Реєстрація триває до 20 березня 2021 року або до набору групи у 33 слухачі.

Захід відбуватиметься у квітні-травні 2021 р. у Волинському національному університеті імені Лесі Українки в рамках проєкту Кафедра Жана Моне «Студії ЄС у ВНУ імені Лесі Українки» програми Європейського Союзу Еразмус .

Графік занять буде встановлено з урахуванням побажань слухачів, висловлених у реєстраційній формі. Навчальний процес забезпечуватимуть 5 викладачів: Андрій Бояр (ВНУ ім. Лесі Українки), Віктор Чужиков (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана), Сергій Федонюк (ВНУ ім. Лесі Українки), Наталія Романюк (ВНУ ім. Лесі Українки), Наталія Карпчук (ВНУ ім. Лесі Українки).

Формат тренінгу: 8 сесій (3 пари в день) загальним обсягом 48 годин аудиторних занять. Успішне завершення тренінгу буде підтверджено відповідним сертифікатом.

З детальною структурою тренінгу, інформацією про тренерів, навчальними матеріалами можна ознайомитись на сайті проєкту: https://eenujeanmonnet.wordpress.com/

Розклад занять (з точними датами) і навчальна програма тренінгу буде розіслана зареєстрованим слухачам до початку занять.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ та проходитиме в онлайн-режимі з використанням платформи MS Teams.

Додаткова інформація за тел. 38(095)555-47-92 (Вікторія) або ел. поштою Panas.Viktoriya@vnu.edu.ua

Встигніть зареєструватися!

Бажаємо успіху!