СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ПЕТРА ЯЦИКА запрошує вчених на 2021-2022 навчальний рік!02 Лютого 2021р.

Вченим, які вивчають Україну за межами Онтаріо, пропонується подати заявку на фінансування за програмою вивчення України імені Петра Яцика в Центрі європейських, російських та євразійських досліджень (CERES), Університет Торонто на 2021-2022 навчальний рік. Успішні заявники будуть проводити дослідження та взаємодіяти з канадськими науковцями під час перебування у CERES.

:o: Хто може взяти участь?
Всі вчені на всіх етапах своєї кар’єри, що працюють в області соціальних і гуманітарних науках, в тому числі PhD.

:o: Що для цього потрібно?
Заповнена анкета
• двосторінковий опис пропозиції дослідження (для документу інтервал подвійний);
• автобіографія.

:o: Куди відправляти?
jacyk.program@utoronto.ca.

:o: Якою мовою?
Усі документи мають бути англійською.

Чи оплачується програма?
Так, туди входить:
• найнижчий тариф економного авіаперельоту в обидва кінці, максимум 1200 канадських доларів;
• вартість візи, якщо потрібно;
• медичне страхування для затвердженого перебування в Університеті Торонто;
• до 20 доларів США в день для проживання на термін до 56 днів, після подання відповідних квитанцій;
• допомога, обчислена з розрахунку 60 канадських доларів на повний день в розмірі не більше 3080 канадських доларів на 56 повних днів.
Мінімальна тривалість перебування становитиме 28 днів. Абітурієнти, які успішно пройшли навчання і отримали ступінь доктора наук, проведуть один семестр в CERES.

:o: А якщо карантин?
Ті вчені, які будуть залучені, отримають гонорар в розмірі 1500 доларів.
Термін контракту складатиме З місяці.

:o: Коли спливає термін подачі?