Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

ВСП «Роменський фаховий коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана»

Керівництво

 

 

 

 

 

Рудь Ніна Андріївна
Заслужений працівник
освіти України

Директор коледжу – Рудь Ніна Андріївна
Контактний телефон: (05448) 7-20-33
E-mail: info@rckneu.com.ua

Заступник директора з навчальної роботи – Ручко Людмила Миколаївна
E-mail: l.ruchko@rckneu.com.ua

Заступник директора з виховної роботи – Бондаренко Людмила Федорівна

Заступник директора з адміністративно-господарчої роботи – Крошка Ніна Михайлівна
E-mail: vinnik@rckneu.com.ua

Методист – Діхнич Людмила Павлівна
E-mail: dihnich@rckneu.com.ua

Головний бухгалтер – Задорожня Оксана Сергіївна
Контактний телефон: (05448) 7-20-16
E-mail: o.zadorozhnaya@rckneu.com.ua
 


Контакти

Адреса: Сумська обл., місто Ромни, вул. Героїв Роменщини (Горького), 250.

Телефони:  7-20-33, 098-617-95-87 

Факс: (05448) 7-20-33

E-mailinfo@rckneu.com.ua

Офіційний вебсайт: rckneu.com.ua
 


Історія коледжу

Історія коледжу бере початок з 1900 року, коли Роменське земляцтво організувало в с. Глинськ показову майстерню.

З 1900 по 1947 рік гончарна майстерня пройшла цілий ряд реорганізацій:

1909 рік – школа інструкторів з гончарного виробництва;

1918 рік – художньо-керамічна школа;

1930 рік – технічно-професійна школа;

1930–1933 роки – Глинський скло-фаянсовий технікум.

Після Другої світової війни рішенням Ради міністрів УРСР від 17 вересня 1947 року був організований індустріальний технікум, який знаходився в селі Глинську Сумської області до 1966 року.

У 1966 році Глинський індустріальний технікум був реорганізований у Роменський індустріальний технікум і переведений з села Глинськ до міста Ромни. Технікум готував спеціалістів для промисловості будівельних матеріалів за двома спеціальностями: «Технологія кераміки» і «Відкрита розробка родовищ корисних копалин».

У 1982 році була відкрита спеціальність «Ремонт і монтаж промислового обладнання».

У 1982 році був побудований навчальний корпус на 960 місць.

У 1985 році навчалося 960 студентів (або слухачів) на державному бюджеті. У 1994 році був реорганізований Роменський індустріальний технікум і Роменський вечірній технікум радіоелектронного приладобудування шляхом їх ліквідації і створення на їх базі Роменського політехнічного технікуму.

У 1994 році в технікумі була відкрита спеціальність «Економіка підприємства» і припинено набір на спеціальність «Відкрита розробка родовищ корисних копалин».

У 1995 році був перший набір студентів на спеціальності «Обслуговування і ремонт нафтових і газових промислів» та «Виробництво апаратури автоматичного електрозв’язку».

У 2000 році відкрито спеціальності:

«Соціальна робота»;

«Бухгалтерський облік».

З 2001 року технікум готує фахівців зі спеціальності «Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж».

З 2020 року розпочато набір на навчання за спеціальностями:

«Право»;

«Менеджмент».

 

Коледж має потужну навчально-матеріальну базу:

навчальний корпус;

майстерню;

гуртожиток;

бібліотеку, читальний зал;

спортивну залу;

тенісну залу;

тренажерну залу;

спортивний майданчик;

актову залу;

лінгафонний кабінет;

їдальню;

кабінет соціально-психологічної служби;

медичний пункт;

музейну кімнату історії коледжу;

музейну кімнату народного побуту «Світлиця»;

приміщення для роботи студентської ради коледжу.
 



Інформація вступнику до коледжу

Вітаємо вас на порозі одного з найважливіших рішень у вашому житті – вибору майбутньої професії. Відокремлений структурний підрозділ «Роменський фаховий коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» пропонує навчання за спеціальностями, що відповідають сучасним вимогам ринку праці та забезпечують високу якість освіти:

 

072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Фінансові операції, банківська діяльність, управління ризиками


073 Менеджмент

Організація та управління бізнес-процесами, стратегічне планування


081 Право 

Вивчення правової системи, законодавства та юридичних процедур


123 Комп’ютерна інженерія

Розробка, програмування та обслуговування комп’ютерних систем


185 Нафтогазова інженерія та технології

Технічні та технологічні аспекти видобутку та переробки нафти й газу


231 Соціальна робота

Робота з соціально вразливими групами населення, надання допомоги та підтримки


Обираючи одну з цих спеціальностей, ви робите крок до успішної кар’єри в динамічних та затребуваних сферах діяльності.
 


 

072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
 

Фінанси – це мистецтво змусити гроші працювати для вас
 

Вас цікавить динамічний світ фінансів? Хочете будувати успішну кар’єру в престижній сфері? Тоді спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок саме для вас!

Ось лише декілька причин, чому варто обрати саме цю спеціальність:

Високий попит на ринку праці. Випускники цієї спеціальності володіють знаннями та навичками, які є затребуваними в банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, державних органах та на підприємствах різної сфери діяльності.

Широкі можливості для кар’єрного зростання. Завдяки ґрунтовній підготовці ви зможете розпочати кар’єру з фахівця рівня junior та поступово просуватися до керівних посад.

Стабільна та престижна робота. Фінансова сфера завжди буде актуальною, адже фінанси є основою будь-якої економіки.

Широкий спектр професійних можливостей. Завдяки багатопрофільній підготовці, наші випускники мають можливість працювати фінансовими аналітиками, банківськими працівниками, страховими агентами, трейдерами на фондовому ринку, фінансовими консультантами та багатьма іншими.

Висока заробітна плата. Фахівці з фінансів традиційно отримують конкурентноспроможну заробітну плату.

Цікава та динамічна робота. Робота у сфері фінансів не буває монотонною. Ви будете постійно стикатися з новими викликами та завданнями, що потребуватиме творчого підходу та нестандартного мислення.

Можливість працювати за кордоном. Знання та навички, здобуті під час навчання за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, цінуються роботодавцями в усьому світі.

Сучасна освітня програма. Наші навчальні програми розроблені відповідно до сучасних вимог ринку праці. Ви отримаєте знання і навички, необхідні для роботи з новітніми фінансовими інструментами, а також освоїте основи управління фінансовими ризиками, інвестиційного аналізу та стратегічного планування.

Практична підготовка. Ми надаємо великого значення практичним навичкам. Під час навчання ви матимете можливість проходити практику у фінансових установах, що дозволить вам отримати цінний досвід та встановити корисні професійні контакти.

Навчаючись за цією спеціальністю, ви вивчатимете такі дисципліни: економіка підприємства; бухгалтерський облік; статистика; фінанси; банківські операції; інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах; бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках; банківська справа; бюджетна система; податкова система; страхові послуги.

Якщо ви прагнете до успішної кар’єри в динамічній та перспективній сфері, спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок стане для вас чудовим вибором! Обираючи цю спеціальність, ви обираєте стабільне майбутнє з безліччю можливостей для розвитку та кар’єрного зростання.

 

Термін навчання:

на основі базової середньої освіти (з одночасним виконанням освітньої програми профільної середньої освіти, тривалість здобуття якої становить два роки) – 2 роки 10 місяців;

на основі повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти), професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти,  вищої освіти – 1 рік 10 місяців.
 


 

073 Менеджмент
 

Управління – це мистецтво досягати цілей, надихаючи інших до дії
 

Вас вабить світ управління та організації? Хочете стати лідером та вести за собою команду до нових вершин? Тоді спеціальність 073 Менеджмент створена саме для вас!

Ось лише декілька причин, чому варто обрати саме цю спеціальність:

Універсальність. Знання та навички, здобуті під час навчання за спеціальністю 073 Менеджмент, ви зможете застосувати у будь-якій сфері діяльності: від бізнесу та виробництва до державної служби та некомерційних організацій.

Високий попит на ринку праці. Фахівці з менеджменту потрібні в усіх галузях економіки. Керівники проєктів, менеджери з продажу, HR-менеджери та інші спеціалісти з управління завжди мають попит.

Широкі можливості для кар’єрного зростання. Завдяки своїм організаторським, лідерським та комунікативним навичкам ви зможете розпочати кар’єру з фахівця рівня junior та поступово просуватися до керівних посад.

Стабільна та престижна робота. Менеджмент – це не лише престижна, але й стабільна сфера діяльності.

Висока заробітна плата. Заробітна плата менеджерів зазвичай вище середньої по країні.

Цікава та динамічна робота. Робота менеджера не буває монотонною. Вам доведеться постійно вирішувати нові завдання, долати виклики та приймати відповідальні рішення.

Підприємництво. Якщо ви мрієте про власну справу, то знання, здобуті під час навчання за цією спеціальністю, стануть для вас міцним фундаментом.

Особистий розвиток. Навчаючись на менеджера, ви розвинете такі якості, як лідерські здібності, комунікабельність, аналітичне мислення, вміння приймати рішення та організаторські навички. Ці якості будуть вам корисними не лише в роботі, але й в особистому житті.

Сучасна освітня програма. Програма навчання включає курси з управління проєктами, фінансового менеджменту, маркетингу, стратегічного управління, організаційної поведінки тощо. Ви отримаєте всебічні знання, необхідні для успішної кар’єри в менеджменті.

Практична орієнтація. Ми забезпечуємо наших студентів можливістю проходити практику в провідних компаніях, де вони можуть застосовувати теоретичні знання на практиці, отримуючи реальний досвід роботи.

Навчаючись за цією спеціальністю, ви вивчатимете такі дисципліни: підприємництво; економіка підприємства; бухгалтерський облік; статистика; діловодство; фінанси, гроші та кредит; менеджмент; інформаційні та комунікаційні технології; управління персоналом; фінансовий менеджмент; теорія організації; лідерство та робота в команді; маркетинг; стратегічне управління; логістика.

Якщо ви прагнете до успішної кар’єри, володієте лідерськими якостями та організаторськими здібностями, спеціальність 073 Менеджмент стане для вас найкращим вибором!

 

Термін навчання:

на основі базової середньої освіти (з одночасним виконанням освітньої програми профільної середньої освіти, тривалість здобуття якої становить два роки) – 3 роки 5 місяців;

на основі повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти), професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти,  вищої освіти – 2 роки 5 місяців.
 


 

081 Право
 

Закон – це не те, що накреслено на папері,
а те, що викарбувано в серцях людей

 

Вас цікавить світ законів та справедливості? Хочете захищати права людей та впливати на суспільні процеси? Тоді спеціальність 081 Право саме для вас!

Ось лише декілька причин, чому варто обрати саме цю спеціальність:

Значущість і престиж професії. Право лежить в основі будь-якої цивілізованої суспільної системи. Юридичні знання та навички завжди будуть затребувані.

Високий попит на ринку праці. З дипломом юриста ви зможете працювати в адвокатурі, судах, прокуратурі, державних органах, на підприємствах, а також відкрити власну справу. Попит на кваліфікованих юристів постійно зростає, тому випускники цієї спеціальності мають безліч можливостей для працевлаштування.

Широкі можливості для кар’єрного зростання. Завдяки своїм знанням та навичкам випускники юридичних спеціальностей можуть будувати успішну кар’єру в різних галузях: юриспруденція, державна служба, бізнес, наука, викладання.

Конкурентноспроможна заробітна плата. Юристи належать до однієї з найкраще оплачуваних професій.

Стабільна та престижна робота. Юридична професія належить до однієї з найпрестижніших та найстабільніших.

Інтелектуальний розвиток. Навчання на юридичній спеціальності розвиває логічне мислення, аналітичні здібності, вміння чітко формулювати свої думки та аргументувати свою позицію.

Можливість зробити світ кращим. Юристи можуть відігравати важливу роль у захисті прав людини, забезпеченні справедливості та верховенства права.

Сучасна освітня програма. Наші навчальні програми розроблені з урахуванням сучасних вимог ринку праці та правових норм. Ви отримаєте глибокі знання у галузі цивільного, кримінального, адміністративного, трудового та міжнародного права.

Практична підготовка. Ми надаємо великого значення практичним навичкам. Під час навчання ви матимете можливість проходити практику в судах, адвокатських фірмах, державних установах, що дозволить вам отримати цінний досвід та встановити корисні професійні контакти.

Навчаючись за цією спеціальністю, ви вивчатимете такі дисципліни: юридична деонтологія; теорія держави і права; історія держави і права України; історія держави і права зарубіжних країн; римське приватне право; конституційне право України; система судових і правоохоронних органів; адміністративне право і процес України; цивільне право і процес України; кримінальне право України; сімейне право України; трудове право України; кримінальний процес України; муніципальне право України; господарське право України; основи криміналістики; документознавство.

Якщо ви прагнете до справедливості, володієте аналітичним мисленням та комунікативними навичками, спеціальність 081 Право стане для вас найкращим вибором!

Обираючи спеціальність 081 Право, ви обираєте шлях до успіху та самореалізації!

 

Термін навчання:

на основі базової середньої освіти (з одночасним виконанням освітньої програми профільної середньої освіти, тривалість здобуття якої становить два роки) – 3 роки 10 місяців;

на основі повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти), професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти,  вищої освіти – 2 роки 10 місяців.
 


 

231 Соціальна робота
 

Змінювати світ можна лише зсередини
 

Вас турбують проблеми суспільства? Ви прагнете допомагати людям та змінювати світ на краще? Тоді спеціальність 231 Соціальна робота саме для вас!

Ось лише декілька причин, чому варто обрати саме цю спеціальність:

Місія допомагати людям. Соціальні працівники відіграють ключову роль у підтримці та захисті найуразливіших верств населення. Ваша робота може змінити життя людей на краще, надаючи їм необхідну допомогу та підтримку.

Суспільна значущість. Соціальна робота сприяє розвитку суспільства, забезпечуючи рівні можливості для всіх громадян. Ви матимете змогу впливати на позитивні зміни у суспільстві, захищаючи права та інтереси людей.

Широкий спектр професійних можливостей. Випускники спеціальності 231 Соціальна робота можуть працювати у різних сферах: соціальні служби, державні установи, благодійні організації, заклади освіти, медичні установи та багато інших.

Затребуваність на ринку праці. Потреба у кваліфікованих соціальних працівниках постійно зростає, адже держава та громадські організації все більше уваги приділяють соціальним проблемам.

Різноманіття. Соціальна робота охоплює широкий спектр напрямів: соціальна допомога, соціальна реабілітація, соціальний захист, соціальне консультування, соціальна педагогіка.

Особистий розвиток. Навчаючись на цій спеціальності, ви розвиватимете свої комунікативні навички, емпатію, толерантність, вміння працювати в команді та вирішувати конфлікти.

Динамічна та цікава робота. Кожен день соціального працівника неповторний, адже він стикається з різними людьми та їхніми проблемами.

Можливість для самореалізації. Соціальна робота дозволяє розкрити свій потенціал та зробити вагомий внесок у розвиток суспільства.

Сучасна освітня програма. Ми пропонуємо актуальні та інноваційні курси, що включають психологію, соціологію, право, управління соціальними проєктами та інші дисципліни, необхідні для успішної кар’єри в соціальній сфері.

Практична підготовка. Велика увага приділяється практичній складовій навчання. Ви матимете можливість проходити практику в соціальних службах та організаціях, отримуючи реальний досвід роботи з різними категоріями населення.

Навчаючись за цією спеціальністю, ви вивчатимете такі дисципліни: соціологія; психологія; інформатика та комп’ютерна техніка; історія соціальної роботи в Україні та за кордоном; основи екології; основи права; теорія соціальної роботи; методика і технологія соціальної роботи; право соціального забезпечення; соціальна робота з окремими категоріями клієнтів; місцеве самоврядування і соціальна робота; основи реабілітаційної психології.

Якщо ви маєте щире бажання допомагати людям, володієте комунікативними навичками, емпатією та стресостійкістю, спеціальність 231 Соціальна робота стане для вас найкращим вибором!

Обираючи спеціальність 231 Соціальна робота, ви обираєте шлях до суспільно важливої та значущої кар’єри. Приєднуйтесь до нашої спільноти, де ви зможете реалізувати своє покликання, допомагаючи людям та роблячи світ кращим.

 

Термін навчання:

на основі базової середньої освіти (з одночасним виконанням освітньої програми профільної середньої освіти, тривалість здобуття якої становить два роки) – 2 роки 10 місяців;

на основі повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти), професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти,  вищої освіти – 1 рік 10 місяців.
 


 

123 Комп’ютерна інженерія
 

Комп’ютери – це велосипеди для розуму

Стів Джобс
 

Якщо ви прагнете бути на передовій технологічного прогресу, створювати інноваційні рішення та змінювати світ за допомогою сучасних технологій, ця спеціальність саме для вас!

Ось лише декілька причин, чому варто обрати саме цю спеціальність:

Високий попит на ринку праці. ІТ-галузь є однією з найдинамічніших та найбільш перспективних у світі. Фахівці з комп’ютерної інженерії завжди мають високий попит як в Україні, так і за кордоном. Їхні навички необхідні у всіх сферах діяльності, від IT-компаній та телекомунікаційних гігантів до банків, державних установ та науково-дослідних центрів.

Широкі можливості для кар’єрного зростання. Завдяки ґрунтовній підготовці ви зможете розпочати кар’єру з фахівця junior рівня та поступово просуватися до керівних посад. Ви можете стати розробником програмного забезпечення, системним аналітиком, адміністратором мереж, фахівцем з кібербезпеки, дослідником штучного інтелекту тощо.

Стабільна та престижна робота. Сфера інформаційних технологій постійно розвивається, тому попит на кваліфікованих фахівців з комп’ютерної інженерії завжди буде високим. Це гарантує вам стабільну та престижну роботу.

Високий рівень заробітної плати. Робота в ІТ-сфері забезпечує високий рівень заробітної плати. Фахівці з комп’ютерної інженерії мають можливість отримувати конкурентоспроможні заробітки та додаткові бонуси.

Цікава та динамічна робота. Робота у галузі інформаційних технологій не буває монотонною. Ви будете постійно стикатися з новими викликами та завданнями, які потребуватимуть творчого підходу, нестандартного мислення та глибоких знань.

Можливість творити та змінювати світ. Фахівці з комп’ютерної інженерії знаходяться на передовій технологічного прогресу. Вони розробляють програмні продукти та системи, які змінюють наше життя на краще, роблять його більш комфортним, безпечним та ефективним.

Інноваційна освітня програма. Наші навчальні програми постійно оновлюються відповідно до останніх тенденцій та технологічних досягнень. Ви отримаєте знання у галузі програмування, комп’ютерних мереж, баз даних, кібербезпеки тощо.

Практична підготовка. Ви матимете можливість працювати над реальними проєктами. Важливою складовою навчання є практична підготовка, яка допомагає студентам закріпити теоретичні знання та здобути навички, необхідні для роботи за фахом.

Навчаючись за цією спеціальністю, ви вивчатимете такі дисципліни: загальна фізика; теорія електричних та магнітних кіл; дискретна математика; вступ до спеціальності; комп’ютерна логіка; інженерія програмного забезпечення; креслення; інженерна та комп’ютерна графіка; комп’ютерне проєктування; основи автоматики і робототехніки; комп’ютерна схемотехніка; електрорадіовимірювання; комп’ютерна електроніка; інтелектуальна робототехніка; архітектура комп’ютерів; периферійні пристрої; програмування; технологія створення програмних продуктів; економіка і планування виробництва; основи криптографії; менеджмент комп’ютерних мереж.

Відкрийте для себе світ безмежних можливостей з комп’ютерною інженерією!

Якщо ви прагнете до успішної кар’єри в динамічній та перспективній сфері, володієте логічним мисленням, аналітичними здібностями та творчим потенціалом, готові до захоплюючих викликів, хочете постійно вдосконалюватися, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія стане для вас найкращим вибором!

 

Термін навчання:

на основі базової середньої освіти (з одночасним виконанням освітньої програми профільної середньої освіти, тривалість здобуття якої становить два роки) – 3 роки 10 місяців;

на основі повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти), професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти,  вищої освіти – 2 роки 10 місяців.
 


 

185 Нафтогазова інженерія та технології
 

Нафта – це не просто чорне золото, це кров сучасної цивілізації
 

Якщо ви прагнете стати частиною стратегічно важливої галузі, де інновації та технології мають першочергове значення, спеціальність 185 Нафтогазова інженерія та технології саме для вас!

Ось лише декілька причин, чому варто обрати саме цю спеціальність:

Ключова роль у світовій економіці. Нафтогазова галузь є однією з найважливіших і найприбутковіших у світі. Вона забезпечує енергією виробництво, транспорт і споживачів, а також сприяє економічному розвитку країн.

Висока затребуваність фахівців. Інженери-нафтовики завжди мають великий попит. Завдяки стабільній потребі в енергоносіях, спеціалісти в цій сфері можуть розраховувати на постійну зайнятість і привабливі умови праці.

Стабільна та високооплачувана робота. Випускники спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології можуть розраховувати на стабільну та високооплачувану роботу як в Україні, так і за кордоном. Фахівці з нафтогазової інженерії та технологій традиційно отримують одну з найвищих заробітних плат в нашій країні. 

Можливість працювати над інноваційними проєктами. Нафтогазова галузь постійно вдосконалюється, розробляються нові технології та методи видобутку та переробки нафти та газу. Випускники цієї спеціальності матимуть можливість працювати над інноваційними проєктами, які змінюють світ та роблять нашу планету більш енергоефективною.

Робота в команді. Нафтогазова інженерія – це командна робота. Вам буде цікаво працювати з талановитими людьми, разом розв’язувати складні задачі та досягати амбітних цілей.

Різноманіття кар’єрних можливостей. Випускники цієї спеціальності можуть працювати на різних посадах, таких як: механік бурильної установки; технік з експлуатації та ремонту устаткування; технік з механізації трудомістких процесів; технік-конструктор (механіка); технік-технолог (механіка); технік з буріння; технік з видобутку нафти й газу; технік з підготовки та транспортування нафти та газу.

Можливість зробити значний внесок у розвиток країни. Нафтогазова галузь відіграє ключову роль у забезпеченні енергетичної безпеки України. Обираючи цю спеціальність, ви отримуєте можливість зробити свій внесок у розвиток економіки та добробут країни.

Інноваційна освітня програма. Наші навчальні програми включають найсучасніші знання та технології, необхідні для роботи в нафтогазовій галузі. Ви дізнаєтеся про геологію, буріння, видобуток, переробку, транспортування нафти й газу та багато інших аспектів галузі.

Практична підготовка. Ми приділяємо велику увагу практичному навчанню. Наші студенти мають можливість проходити практику в провідних нафтогазових компаніях, отримуючи реальний досвід роботи.

Навчаючись за цією спеціальністю, ви вивчатимете такі дисципліни: хімія; фізика; інженерна графіка; технічна механіка; основи гідравліки і теплотехніки; електротехніка з основами електроніки; безпека життєдіяльності та охорона праці; основи екології; технологія металів та конструкційні матеріали; основи нафтогазової інженерії; буріння свердловин та видобуток нафти і газу; збір і підготовка нафти, газу та води; бурове устаткування; нафтопромислове устаткування; основи автоматизації виробництва; стандартизація, взаємозамінність та технічні вимірювання; обробка металів різанням; технічне обслуговування, ремонт і монтаж бурового і нафтопромислового устаткування; двигуни внутрішнього згорання; інформатика та обчислювальна техніка; охорона праці в галузі; економіка та організація виробництв.

Якщо ви хочете стати частиною однієї з найважливіших галузей світової економіки, де кожен день приносить нові виклики та можливості, обирайте спеціальність 185 Нафтогазова інженерія та технології!

 

Термін навчання:

на основі базової середньої освіти (з одночасним виконанням освітньої програми профільної середньої освіти, тривалість здобуття якої становить два роки) – 3 роки 10 місяців;

на основі повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти), професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти,  вищої освіти – 2 роки 10 місяців.
 


 

Вступники подають до приймальної комісії такі документи в електронній формі:
 

заяву на ім'я директора;

мотиваційний лист;

документ про освіту та додаток до нього;

документ, що посвідчує особу: паспорт або ID-картка;

фотокартки (3*4);

документи, що дають право на пільги (за наявності);

копія військово-облікового документу (у військовозобов'язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення, у призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць), крім випадків передбачених законодавством.

 

Вступники складають вступне випробування у формі співбесіди з української мови.
 


Приймальна комісія коледжу

Контактні телефони приймальної комісії:  098-617-95-87

E-mail (приймальна комісія): selcom@rckneu.com.ua

Порядок роботи приймальної комісії під час прийому заяв про участь у конкурсі та документів вступників:

  • понеділок – п’ятниця з 800 до 1700, обідня перерва – з 1200 до 1300;
  • субота з 900 до 1300 без обідньої перерви;
  • неділя – вихідний день.
Остання редакція: 09.07.24