Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Грабовий Владислав Володимирович

Кафедра:Кафедра податкового менеджменту та фінансового моніторингу
Посада:
Вчене звання: немає
Науковий ступінь:кандидат юридичних наук
Стаж роботи:29 років
Біографія:

Громадянство України з 01.12.1991 року

Число, місяць і рік народження: 27 червня 1969 року

Місце народження: м. Умань, Черкаської області

 

Освіта:1992 рік Уманський державний педагогічний інститут, спеціальність - загальнотехнічні дисципліни та фізика, кваліфікація – вчитель;

у 1999 рік Донецький державний університет, спеціальність правознавство, кваліфікація –юрист.

Наукова ступінь: кандидат юридичних наук

 

Спеціальна підготовка:

Рада Європи - Сертифікат тренер з питань протидії легалізації кримінальних доходів і фінансуванню тероризму, 2009 рік;

Академія фінансового моніторингу - курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення» у 2010 та 2018 роках;

Національна академія внутрішніх справ - курси підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції у 2018 році.

Академія економічної злочинності поліції міста Лондона (Великобританія) - курси з протидії корупції та шахрайству у 2020 році.

Школа державного управління Лі Куан Ю Сінгапурського національного університету – державне управління та лідерство в епоху інновацій у 2021 році.

Київська школа державного управління курс «Школа міністрів» у 2021 році.

Київська школа державного управління курс директора ФБР США Джеймса Комі «Етичне лідерство» у 2023 році

 

Спеціальне звання: 3 ранг державного службовця

Загальний стаж роботи:32років

Стаж державної служби:22років

 

Участь в організації та проведенні 5-го раунду оцінки національної системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму і розповсюдженню зброї масового знищення, яка здійснювалась Комітетом експертів Ради Європи із взаємної оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансування тероризму (MONEYVAL), керівник робочої групи Державної фіскальної служби України.

Участь у розробці заходів та виконання «Плану дій щодо удосконалення національної системи фінансового моніторингу за результатами 5-го раунду оцінки України Комітетом MONEYVAL». Керівництвом Комітету MONEYVALвідмічені значні досягнення ДФС у виконанні заходів Плану.

Участь у міжнародних семінарах під егідою Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з питань боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

Участь у підготовці та проведенні Iта II Міжнародного форуму з питань податкової та митної безпеки.

Участь у податковому конгресі «Управління публічними фінансами та проблеми забезпечення національної економічної безпеки (12 грудня 2019 року).

Участь у податковому конгресі «Управління публічними фінансами та проблеми забезпечення національної економічної безпеки (03 грудня 2020 року).

Участь у запровадженні спеціальності «Фінансова розвідка» на факультеті податкової міліції Університету Державної фіскальної служби України.

Викладання в Українській школі урядування при підготовці фахівців з питань боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення;

Участь у розробці проекту Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», закон прийнятий 06.12.2019.

Участь у розробці проекту Закону «Про бюро фінансових розслідувань», в частині законодавчого забезпечення проведення фінансових розслідувань, аналітичної роботи, тощо.

Розроблено проекти нормативно – правових актів для забезпечення роботи Бюро економічної безпеки: «Порядок проведення аналітичної роботи», «Структура аналітичних підрозділів».

Розробка та впровадження Методичних рекомендацій щодо проведення аналітичного дослідження з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму, фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення та/або іншим правопорушенням, що затверджені Наказом ДФС України від 28.08.2017 №564. Вперше в законодавстві України введено термін «Фінансове розслідування».

Розробка проекту Наказу ДФС України «Про організацію взаємодії між структурними підрозділами Державної фіскальної служби України, правоохоронними органами України, Національним банком України, іншими державними органами щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Спільно з YOUCONTROLрозроблення механізмів проведення автоматичного аналізу з метою виявлення ознак легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, проведення фінансового аналізу підприємств.

Участь в роботі консультаційного фонду підтримки Асоціації Україна - ЄС, що імплементується DeutsheGesellschaftfur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH з підготовки Концепції «Про створення механізму перевірки кінцевих бенефіціарних власників (КБВ) «Достовірно». Отримано нагороду фонду «Найкращий інноваційний проект».

В рамках проведення національної оцінки ризиків системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення:

Організація та проведення секторальної оцінки ризиків використання неприбуткових організацій (НПО), яка отримала високу оцінку керівництва Комітету експертів Ради Європи із взаємної оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансування тероризму (MONEYVAL).

Проведено аналіз ризиків «Неналежне виявлення та неналежне нівелювання чинників тінізації та офшоризації фінансової системи», результати якого включені до Національної оцінки ризиківу сфері запобігання та  протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризмуза 2019 рік.

Розробка проекту реформи єдиної системи контролю  публічних фінансів.