Презентація європейського досвіду дистанційної освіти на засіданні ректорату05 Листопада 2023р.24 жовтня 2023 року на засіданні ректорату Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проректор з наукової роботи Лариса АНТОНЮК та проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Марина СІЛЬЧЕНКО доповіли про результати навчального візиту до Університету Короля Хуана Карлоса (Universidad Rey Juan Carlos), м. Мадрид, Іспанія та Університету Палермо, м. Палермо, Італія. Візит відбувся в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 101083143 — DEFEP «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» / «Дистанційна освіта для майбутнього: кращі Європейські практики для партнерів». За результатами навчального візиту було сформовано пропозиції щодо розвитку освітнього процесу в КНЕУ, зокрема, в частині запровадження:
Детальна інформація про навчальний візит команди дослідників із КНЕУ на офіційній сторінці міжнародного проєкту. Ознайомитися із презентацією можна за посиланням |