Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Оголошення

01 березня 2018 р. о 10:00 у Конференц-залі 1-го корпусу відбудеться засідання Вченої ради Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

 
 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Контроль виконання рішень Вченої ради ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (регламент: доповідь – до 3 хв., обговорення – до 3 хв.)

Доповідач – Д. Г. Лук’яненко

2. Затвердження Положення про організацію практики студентів Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (регламент: доповідь – до 5 хв., обговорення – до 2 хв.)

Доповідач – А. М. Колот

3. Затвердження Положення про відділ профорієнтації, розвитку підприємництва і лідерства Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (регламент: доповідь – до 2 хв., обговорення – до 2 хв.)

Доповідач – Т. Є. Оболенська

4. Присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам Університету (регламент: доповідь – до 5 хв., обговорення – до 2 хв.)

Таємне голосування

Доповідач – О. Ю. Паценко

5. Подання кандидатур для отримання стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених (регламент: доповідь – до 5 хв., обговорення – до 2 хв.)

Таємне голосування

Доповідач – О. Ю. Паценко

6. Затвердження програм вступних випробувань для абітурієнтів, що вступатимуть на бакалаврський та магістерський рівні вищої освіти у 2018 р. (регламент: доповідь – до 5 хв., обговорення – до 2 хв.)

Доповідач – А. М. Поплюйко

7. Про заходи підготовки до вступної кампанії до Університету у 2018 р. Ухвала (регламент: доповідь – до 5 хв., обговорення – до 5 хв.)

Доповідачі – А. М. Поплюйко, В. Я. Паздрій

8. Затвердження назви кафедри, утвореної рішенням Вченої ради Університету від 01.02.2018 р. шляхом злиття кафедри політології та національної безпеки і кафедри політичної історії Ухвала (регламент: доповідь – до 3 хв., обговорення – до 3 хв.)

Доповідач – А. М. Колодій

9. Звіт стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих вчених к.е.н., доцента, доцента кафедри інвестиційної діяльності Є. А. Поліщук (регламент: доповідь – до 2 хв., обговорення – до 2 хв.)

Доповідач – Є. А. Поліщук

10. Звіт стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих вчених к.е.н., доцента, доцента кафедри макроекономіки та державного управління В. І. Усик (регламент: доповідь – до 2 хв., обговорення – до 2 хв.)

Доповідач – В. І. Усик

11. Різне (регламент загалом: 10 хв.)

Остання редакція: 07.02.18