Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Блудова Тетяна Володимирівна

Кафедра: Кафедра вищої математики
Посада: професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 36 років
Біографія:

   Блудова Т.В. У 1982 році закінчила механіко – математичний факультет КДУ ім. Т.Г.Шевченка. У період 1982-1988 рр.  на кафедрі математичної фізики КДУ ім. Т.Г.Шевченко викладала теорію функцій комплексного змінного, рівняння математичної фізики. 

   У 1987 р. захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата фізико-математичних наук (тема «Дифракція кноідальних хвиль на тілах складної форми»). З  1988 р. працює на кафедрі вищої математики ДВНЗ КНЕУ імені Вадима Гетьмана. З 1988р. по 1998 р.– асистент кафедри; з 1998 року по 2008 рік – доцент, з 2008 року – професор кафедри.

   У 2007 р. захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора економічних наук за спеціальністю економічна безпека держави. Блудова Т.В.  - член спеціалізованої вченої ради Д 26.718.01 при Національному інституті стратегічних досліджень по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук.

   Блудова Т.В. викладає на високому науковому та методичному рівнях наступні дисципліни:«Вища математика для економістів», «Теорія ймовірностей та математична статистика», «Елементи математичної економіки», «Математичне програмування», «Економетрія», «Математичне забезпечення у сфері економіки».

   Блудова Т.В. нагороджена почесними грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. У 2016 р. нагороджена нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення».

   Блудова Т.В. має другу вищу освіту – вокальний факультет Київської консерваторії ім. П.І.Чайковського. Призер 2-го Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Соломії Крушельницької, а також  учасниця Міжнародного фестивалю-конкурсу імені Маріан Андерсен  (США, 1995р.) та півфіналістка Міжнародного конкурсу оперних співаків «Вердіївські голоси-96». Виступає з концертною діяльністю. У 2006 р. мала сольний концерт «Веслуючи в небо» в Андріївській церкві; у 2008 р. – сольний концерт у соборі Св.Олександра, присвячений Папі Римському Івану Павлу 2; у 2011р. – сольний концерт «Відкрилася душа» на сцені великого залу ДВНЗ КНЕУ ім.Вадима Гетьмана, присвячений 50-річчю з дня народження.

   Блудова Т.В. являється автором п’яти віршованих казок, п’єси «Родфронт», поетичних збірок: «Немає відліку у плинності часу» та «Я намалюю спів душі»; являєтьсяспівавтором та укладачем двох університетських збірників поезії. Тетяна Володимирівна  вважає, що поезія – це об’єднання логічних умовиводів в благозвучні акорди строф, які зливаються в неперевершену симфонію людських почуттів.

Виступає з інтерв’ю по телебаченню і радіо.