Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Король Олена Юріївна

Кафедра: Кафедра іноземних мов і міжкультурної комунікації
Посада: Старший викладач
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 28 років
Біографія:

Після закінчення Київського педагогічного інституту іноземних мов викладала англійську мову у загальноосвітній школі, гімназії “Троєщина”. 10 років працювала в Київському міжрегіональному інституті удосконалення вчителів ім. Б.Гринченка, брала участь в 3-х Українсько-Британських проектів, в рамках яких проходила стажування в м. Единбург (Велика Британія) з метою укладання Української національної програми інститутів удосконалення вчителів. У 2005 р. отримала Postgraduate Certificate in Trainer Development (English Language Teaching) Eкзітерського університету (Велика Британія). Протягом 2002-2006рр обиралась Президентом Недержавної громадської організації – міжнародної української асоціації викладачів англійської мови IATEFL. Виступала на міжнародних конференціях у 2005, 2010рр
Отримала стипендію (E-TeacherScholarshipProgram, ProfessionalDevelopmentWorkshop)  на стажування в США (Міжнародний семінар в Орегонському університеті: жовтень-листопад 2014р.).
Отримала грант (IATEFLBusinessEnglishFacilitatorsScholarship) на участь і виступ із презентацією на міжнародній конференції у Манчестері: квітень 2015р.)