План основних наукових заходів кафедри на 2023 рік

План основних наукових заходів кафедри банківської справи та страхування на 2023 рік

Назва, тип заходу

Орієнтовний термін проведення

Відповідальна особа

Установи, що є співорганізаторами заходу

Примітки

1

Всеукраїнська науково-практична конференція «Банківська система у повоєнному відновленні економіки»

9 листопада    2023 р.

Нікітін А.В.

Асоціація українських банків, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Національний банк України, Українська міжбанківська валютна біржа, Blockchain Association of Ukraine (BAU), АБ «Укргазбанк».

перенесена на квітень  2024 р.

2

VІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Страховий ринок України в умовах воєнного стану»

23 березня 2023 р.

Баранов А.Л.

Вроцлавський економічний університет (м. Вроцлав, ПНР), Державна технічно-економічна вища школа ім. Броніслава Маркевича (м. Ярослав, ПНР), Національний банк України.

подія на сайті кафедри

3

Х Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку”

лютий-травень;

фінал – 1 червня 2023 р.

Нікітін А.В.

Навчальні заклади (Україна, Словаччина, Польща, Латвія, Грузія, Великобританія), «Ernst & Young Ukraine» (м. Київ), ПАТ АБ «Укргазбанк» (м. Київ), Національний банк України (м. Київ), Українське товариство фінансових аналітиків (м. Київ), Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

результати

4

Всеукраїнська інтернет-конференція аспірантів і молодих вчених «Сучасні гроші, банківські послуги та фінансові інновацій в цифровій економіці»

28-30 березня 2023 р.

Охрименко І.Б.

Тези в репозитарії КНЕУ

5

Третій Всеукраїнський конкурс талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи для студентів коледжів, що навчаються за економіко-правовим напрямком, та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл.

протягом березня-травня 2023 р.

Охрименко І.Б.

АТ «КредитВест Банк»,

АТ «Укрсиббанк»

результати І туру