Студентська наука

Кафедра банківської справи та страхування постійно проводить заходи по залученню студентів до науково-дослідної роботи шляхом організації та проведення щорічних студентських конференцій, конкурсів наукових студентських робіт, регулярного перегляду тематики магістерських дипломних робіт, які безпосередньо пов’язані із держбюджетною темою кафедри. В науково-дослідній роботі кафедри постійно приймають участь близько 115 студентів факультету фінансів, переважно 3 та 4 курс бакалаврат, магістранти.

До наукової роботи у 2023 календарному році було залучено близько 162 студентів, які під керівництвом викладачів кафедри приймали участь у 10 засіданні  наукового гуртка "Гроші та кредит", підготували 79 випускних кваліфікаційних робіт., 112 курсових робіт («Гроші та кредит», («Операції банків та небанківських кредитних установ», «Маркетинг у банку»). . Опубліковано 52 одиниці тез доповідей студентів (в тому числі на студентській конференції у КНЕУ та  конференціях у інших ВНЗ в Україні та за кордоном) загальним обсягом 7,78 друк.арк.  Один студент  – переможець Х-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку» (сезон 2023 року).

Остання редакція: 28.04.24