Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Щеглюк Максим Сергійович

Кафедра: Кафедра менеджменту банківської діяльності
Посада: старший викладач
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 4 роки
Біографія:

У 2006 році став студентом економічного коледжу ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана", навчався за спеціальністтю "Банківська справа". У 2009 році закінчив з відзнакою економічний коледж та став студентом кредитно-економічного факультету ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана". У 2012 році навчався в магістратурі кредитно-економічного факультету на магістерській програмі "Регулювання банківської діяльності", захистив дипломну роботу на тему: "Грошово-кредитна політика Національного банку України". У 2013 році зікінчив з відзнакою навчання в магістратурі.  

У 2013 році вступив до аспірантури на кафедру менеджменту банківської діяльності ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана". В період з листопада 2009 до жовтня 2014 працював у первинній профспілковій організації студентів та аспірантів ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана". У жовтні 2014 році прийнятий на посаду асистента кафедри менеджменту банківської діяльності, з вересня 2017 старший викладач. 

30 листопада 2016 року захистив кандидатську дисертацію на тему: "Приорітети розвитку центрального банку в умовах фінансової інтеграції". У лютому 2017 року отримав науковий ступінь - кандидат економічних наук.