Лист-подяка від UniCredit Bank викладацькому колективу КНЕУ за співпрацю в проекті "Всеукраїнська студентська Олімпіада"13 Січня 2016р.

Шановні колеги!

Цього року UniCredit Bank знову відкрив свої двері для найталановитіших студентів та запросив до участі в 11-їй Всеукраїнській студентській UniОлімпіаді з абсолютно новою для нас концепцією, яка краще відповідала як потребам банку, так і очікуванням студентів.
Цього разу замість традиційного конкурсу із класичними турами, нагородами та дипломами на згадку, студенти змагалися за 12 місць для стажування. Ми замінили грошову винагороду можливістю отримання практичного досвіду, набуття якого найціннішим для молодого фахівця. Протягом 6 місяців переможці конкурсу працюватимуть у підрозділах корпоративного, роздрібного бізнесів, фінансового блоку, блоку ризиків, аудиту та бек-офісу під керівництвом досвідчених наставників. А ми, в свою чергу, очікуємо від наших стажерів нестандартних рішень, нових ідей та сподіваємось, що у майбутньому вони стануть членами команди нашого банку.
Раді повідомити імена студентів вашого університету, які завзято брали участь у відбіркових етапах та змагались за право платного стажування : Давидов Іван – переможець, Татарінов Андрій – переможець, Невмержицька Зоряна – переможець, Колодяжна Поліна, Попова Інна, Яковенко Надія, Бевз Інна, Зеленько Микола, Коваль Олена, Денис Остапченко, Столярчук Олександр .
Багато фіналістів та учасників UniОлімпіади минулих років обрали Unicredit Bank своїм першим місцем роботи, продовжують працювати у різних підрозділах і регіонах, а деякі з них вже встигли зробити успішну кар’єру як у нашому банку, так і в Групі.
ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank TM висловлює подяку викладацькому колективу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за багаторічну активну співпрацю по проекту "Всеукраїнська студентська Олімпіада", а також за виховання та підготовку талановитої молоді.
Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців та виховання молоді і надалі служитиме зміцненню нашої держави.
Бажаємо Вам плідних успіхів на ниві освіти та творчої наснаги для здійснення всіх Ваших далекосяжних планів!
З повагою,
Департамент персоналу ПАТ «Укрсоцбанк»