Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2012»23 Лютого 2012р.

Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2012»

1-3 березня у виставочному центрі "КиївЕкспоПлаза" павільон №1, сектор "D" (вул. Салютна, 2-Б,станція метро Нивки) відбудеться Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2012». ВНЗ КНЕУ представить на виставці матеріали за тематичною номінацією «Діяльність вищого навчального закладу з підвищення якості підготовки фахівців».
Відповідно до інформаційного листа про проведення виставки робоча група КНЕУ підготує матеріали та забезпечить супроводження виставкової експозиції університету за наступними напрямками:
— «Упровадження науково-обгрунтованої системи компетентностей у навчальний процес»;
— «Інноваційне оновлення змісту освіти», «Використання у навчальному процесі сучасних електронних засобів навчання, інформаційних ресурсів»;
— «Упровадження у процес навчання інноваційних особистісно-орієнтованих педагогічних технологій»;
— «Інновації у моніторингу навчальних успішностей студентів»;
— «Використання досягнень сучасної науки, техніки, технологій, досвіду зарубіжних навчальних закладів у підвищенні якості університетської освіти».