Потрібна допомога студенту Богову І. Ю.!!!23 Листопада 2015р.

Щодо критичного стану здоров’я студента

Київського Національного економічного

університету імені Вадима Гетьмана

Богова Івана Юрійовича, 01.01.1995 р.н.

Богов І Ю. народився 01.01.1995 р. в місті Миколаєві. Відмінник фізико – математичного класу Миколаївського муніципального колегіуму.

Навчався в Малій академії наук на відділенні «Історія України», став лауреатом республіканського етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідних робіт МАН з історичного краєзнавства. Протягом навчання брав активну участь у всіх освітньо – громадських заходах. Богов І.Ю.є стипендіатом Президента України, отримав премію Миколаївської міської ради та Миколаївського міського голови за активну наукову та громадську роботу. Влітку 2013 року успішно склав вступні іспити та став студентом бюджетної форми навчання  бюджетної форми навчання Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Банківська справа», де успішно навчався до моменту різкого погіршення здоров’я в липні 2015 року, коли Богову І.Ю. було діагностовано рак – остеосаркому правої великогомілкової кістки з метастазом в легенях. Слід зазначити , що остеосаркома – дуже важке захворювання, і без своєчасного лікування хворий може досить швидко загинути. Проте для молодих людей, таких як Богов І.Ю. ймовірність сприятливого прогнозу зростає, при цьому велика ймовірність повного одужання, за умови вчасного та повного лікування. Про результати клінічних досліджень Національного інституту раку та після проведення чотирьох хіміотерапій, Богову І.Ю. необхідне термінове проведення операції по видаленню пухлини та заміні хворого суглоба на модульний онкологічний ендопротез GMRS виробництва німецької компанії Stryker вартістю близько 400 000 гривень, яку матір хворого Богова Ірина Борисівна оплатити не в змозі.

Дотатки:

Шановні студенти !