Поселення в гуртожитки КНЕУ30 Серпня 2017р.

Всім привіт. Поселення проходить після зустрічі з деканом факультету/директором інституту (28-30 серпня).

Розіб'ємо поселення на декілька етапів.

Підготовка до виїзду в Київ

Перед виїздом в Київ на поселення вам потрібно підготувати всі необхідні документи, а саме:

• Паспорт. Ви повинні виписатись з вашого місця проживання, а також бажано зробити декілька копій паспорту.
  • Взяти витяг в паспортному столі про виписку з місця проживання.
  • Ідентифікаційний код і копії.
  • Приписне/військовий білет з відміткою про виписку з місцевого військкомату.
  • Довідка про проходження флюорографії.
  • Підготуйте дві фотографії 3х4 та конверт розміру А5.

Також продумайте наперед те, які речі вам потрібно взяти обов'язково на перший час. Багато відразу не везіть, щоб речі не заважали при поселенні.

Приїзд в Київ

Ви повинні приїхати на зустріч з деканом факультету/ директором інституту в день, коли вам назначена зустріч. Після зустрічі видадуть довідку про те, що ви навчаєтесь в КНЕУ на конкретному факультеті/ в інституті і направлять на поселення в гуртожитки.

Які дії на вас чекають при поселенні:

• Паспортний стіл в третьому гуртожитку. Там вам видадуть ордер на поселення, заповните необхідні документи на поселення.
  • Завітати до медсестри, яка знаходиться в першому гуртожитку, показати їй вашу довідку про проходження флюорографії.
  • Далі вам потрібно буде оплатити проживання в гуртожитку. На той час у вас уже буде договір з сумою і реквізити. Якщо ж їх немає, то не біда - завітайте в бухгалтерію і там вам дадуть угоду і реквізити на оплату.
  • З усіма документами, квитанцією і ордером ви зможете піти до гуртожитку, в який ви поселяєтесь і завершувати поселення у завідуючої гуртожитком.

І найголовніше - при поселенні вам будуть допомагати активісти Профкому студентів, які покажуть куди іти і дадуть відповіді на ваші запитання :)