Урбаністичний форум “Як зробити місто розумним, креативним і комфортним?“ (22 березня 2018 року)22 Березня 2018р.

22 березня2018 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбудеться Урбаністичний форум “Як зробити місто розумним, креативним і комфортним?“.

Метою форуму є обмін досвідом, поширення знань про сучасні успішні урбаністичні проекти, а також обговорення інструментів управління міськими громадами та можливості реалізації потенціалу молоді для розвитку міст.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.
Посилання на форму
Також реєстрація для участі у форумі здійснюється за номером телефону 044 371-61-67 з 10.00 до 17.00 або за електронною поштою: regionalistics@gmail.com.
Усім учасникам форуму будуть видані сертифікати!

Тематичні напрями форуму охоплюватимуть проблематику управління міським розвитком, впливу сучасних технологій на функціонування міст, залучення креативного класу до реалізації проектів, які змінюють міста на краще.

Під час урбаністичного форуму відбуватимуться обговорення в рамках трьох панельних дискусій:

1. Сучасне і майбутнє міст;
  2. Яким має бути міський голова, щоб зробити своє місто конкурентоспроможним?;
  3. Креативний клас: проекти, які змінюють міста.

Разом з тим, відбудеться виставка Art-робіт на урбаністичну тематику.

До участі у заході запрошені представники органів державної влади, та місцевого самоврядування, експерти, керівники громадських проектів.

Цільовою аудиторією форуму є учні старших класів, студенти економічних спеціальностей, вчителі середньоосвітніх шкіл, науковці та викладачі.

Проект програми за посиланням.

Програма урбаністичного форуму>>