«Art Вернісаж у КНЕУ».15 Червня 2018р.

Натовп – ворог художника

Розмай жанрів образотворчого мистецтва представлено на виставці українських художників «Art Вернісаж у КНЕУ». Шістнадцять митців експонують свої картини в головному корпусі університету. Два тижні поспіль художники читають лекції для студентів різних факультетів.

Графік Марія Поліщук обрала тему «Взаємодія ритму і рух в композиції», а також розповіла про відмінності композиції у китайському та європейському мистецтві. Її слухачами були студенти факультету економіки АПК. Вони зацікавились тим, яких правил варто дотримуватись, щоб писати пейзажі.

Двадцятирічний Даніїл Трінеєв, який працює у різних жанрах живопису, прокоментував тематику своїх робіт та прочитав лекцію «Вплив середовища на художника та зворотний зв'язок». Він порадив бути спостережливим, не зливатися з натовпом: «Сірих людей очікує таке ж безбарвне майбутнє». Студенти факультету обліку та податкового менеджменту із задоволенням коментували твори авангардизму.

Виставка триватиме до 15 червня.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова