Копійка до копійки – нехай бійці постійно відчувають нашу підтримку!31 Березня 2015р.

Збір коштів для допомоги учасникам АТО, що відчайдушно боронять країну на Сході, у нас проводиться не вперше.

Студентський профком і профком співробітників вже перераховували декілька десятків тисяч гривен на підтримку бійців 12 територіального батальйону м. Києва.

Усі кошти, зібрані цього разу, будуть використані для придбання теплого одягу та черевиків, медикаментів та інших необхідних речей  для воїнів-учасників АТО, що є студентами та співробітниками нашого університету,  які ціною власних життів гідно захищають цілісність території України.

Скринька для збору коштів знаходиться у корпусі №1 (центральний вхід) на першому поверсі.

СВОЄЮ УЧАСТЮ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ  ЗІ ЗБОРУ КОШТІВ ПІДТРИМАЙТЕ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

З  8 грудня  по 26 грудня 2014 року  було зібрано 2062 грн. 29 коп. (дві тисячі шістдесят дві грн.). На зібрані кошти було придбано: кровоспинні турнікети «Січ» - 4 шт., термоковдра, термічні грілки для взуття – 50 шт. Дані речі були передані студентам-бійцям Бешулі Олексію, Янковському Сергію, що знаходяться в зоні АТО у складі військових батальйонів, які захищають м. Маріуполь, скориставшись послугами «Нової пошти».

17 лютого 2015 року виконавчий директор та засновник благодійного фонду «Надія на життя» Медведєв Костянтин Валерійович передав університету тактичні медичні засоби (кровоспинні джгути - 7 шт., кровоспинні бинти – 5 шт. та бандажі - 7 шт.). Дані засоби були відправленні студентам університету, які знаходяться безпосередньо у зоні АТО, а також передані співробітникам університету діти та чоловіки яких приймають учать у бойових діях за незалежність України.