Дискусійна платформа Free Speech!16 Квітня 2015р.

IBS Education за підтримки  Наукового Парку Київського національного економічного університету представляє унікальний проект – дискусійну платформу Free Speech!

Відтепер кожен з Вас може стати спікером! Що для цього треба? Лише заповнити реєстраційну форму на сайті ibs-edu.com.ua/freespeech. Ви абсолютно вільні у виборі теми! Економіка, політика, культура, література, мода, спорт, будь-що! Єдине, що Вас обмежує – це час. У Вас буде 10 хвилин на виступ та 10 хвилин на запитання аудиторії. Ми запрошуємо всіх:  студентів, аспірантів, викладачів, співробітників університету. Кожен має право на виступ!

Якщо Ви ще не готові до публічних дискусій або ж просто зацікавлені послухати своїх колег, то також ласкаво просимо на наш захід! Ви будете мати можливість відкрити для себе багато нового, а також задати ті питання, які Вас дійсно цікавлять. Для цього необхідно заповнити форму на сайті ibs-edu.com.ua/freespeech.

Місце проведення дискусійної платформи Free Speech - перший корпус КНЕУ,  захід проводитиметься щомісяця.  Перша зустріч  відбудеться  16 квітня 2015 року о  18.30.