Конкурс студентських наукових робіт «New ideas. Newpossibilities» / «Нові ідеї. Нові можливості».30 Квітня 2016р.

Шановні студенти!

«New ideas. Newpossibilities» / «Нові ідеї. Нові можливості».

Терміни проведення:

2 квітня – об’ява про конкурс

2 квітня-30 квітня – прийом робіт

3 травня-6 травня відбір робіт Конкурсною комісією за напрямами роботи секцій.

7 травня-20 травня робота Конкурсної комісії. Визначення переможців.

Мови письмових робіт англійська та французька.

До участі у конкурсі запрошуються студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України.

Секції конкурсу письмових робіт

Секція 1Актуальні проблеми сучасної економіки.

Секція 2Міждисциплінарні дослідження в науці та освіті.

Секція 3Ефективний міжкультурний діалог. Подолання мовних бар’єрів в контексті професійної діяльності.

Кращі роботи будуть рекомендовані до опублікуванняв збірці наукових праць (електронне видання).

Вимоги до конкурсних робіт

1.                  Науково-дослідницькароботамає бути виконана англійською або французькою мовами з використанням не менш ніж 5 іноземних джерел.

2.                  Письмові роботи, представлені до участі у конкурсі, повинні мати у своїй основі авторське бачення проблеми і напрямів її вирішення, сформоване на основі детального опрацювання наукових джерел інформації та особистих спостережень автора. До участі у конкурсі не приймаються роботи, які являють собою компіляцію матеріалів.

3.             Оформлення письмової роботи:формат – А-4, поля – 20 мм, шрифт – TimesNewRoman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5. Назва письмової роботи – в центрі рядка, нижче – ПІБ автора, місце навчання, нижче – ПІБ наукових керівників, їх науковий ступінь, вчене звання, посада і місце роботи. Далі – текст письмової роботи і список використаної літератури, складений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.

Під текстом – 2 рецензії наукових керівників / ScientificAdvisor(викладач фахової кафедри) та LinguisticAdvisor(викладач кафедри іноземних мов). Робоча мова конкурсу – англійська, французька. Обсяг письмової роботи – 5-7 сторінок.

4.             Текст письмової роботи та рецензій наукових керівників(в одному файлі формату Microsoft Office Word 2003) необхідно відправити на електронну адресу кафедри kafedra_im@ukr.netдо30.04.2016 р., вказавши у темі листа «Конкурс 2016». Матеріали, які не відповідають вказаним вимогам і тематичним напрямам конкурсу, розглядатися не будуть.

Результати конкурсу будуть підведені до 20.05.2016і опубліковані на сайті університету www.kneu.edu.ua.

Додаткова інформація за телефоном +38-044-371-62-45 кафедра іноземних мов фінансово-економічного факультету Ірина Василівна Строкань

Зразок заявки на участь у конкурсі студентських робіт

Прізвище, ім’я, по-батькові учасника конкурсу (повністю)

Назва наукової роботи