Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна-туристичний край»30 Квітня 2015р.

Інститут історії українського суспільства Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», зважаючи на інтерес до розвитку туристичної галузі, вирішив зробити Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна-туристичний край»традиційним і оголосити його проведення на 2014-2015 рр.

Підтримкиу у проведенні конкурсу традиційно надає Державного агентства України з туризму та курортів,

а партнерами конкурсу євиступають Національна спілка краєзнавців України і Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. Юридичну підтримку надає компанія “BML Consulting”. Генеральним інфомаційним спонсором є портал для професіоналів турбізнесу "Новости турбизнеса".

Попередній досвід проведення конкурсу вказав на його велике пізнавальне значення, про що свідчить інтерес компанії “СолоМія”, якою було відзначено ряд кращих робіт ексклюзивними спонсорськими відзнаками, а керівництвом компанії засвідчено бажання і надалі сприяти заходам просвітницького характеру.

Інтерес до практичних розробок та ділових якостей конкурсантів виявили мережа агенцій “Соната” і президент туристичної компанії “Гамалія” І. Голубаха.

Отже конкурс викликає інтерес не лише в середовищі студентів та наукової спільноти, а й представників бізнесу і не лише туристичного.

На новий конкурсний рік метою конкурсу стає не лише виявлення силами ініціативних студентів в регіонах України пам’яток історії, культури, природи, побуту тощо і їх дослідження в якості перспективних туристичних об’єктів, а також  стимулювання студентів активніше виявляти свої аналітичні та ділові якості й прагнення втілювати власні розробки в життя.

Завданнями конкурсу є заохочення інтересу студентської молоді до вивчення свого краю, його історії, культурних особливостей і його популяризації. Крім того, захід  має стимулювати студентів до пошуку шляхів економічного розвитку регіонів України, їх рідного краю, села чи містечка. Конкурс водночас має забезпечити збереження місцевого колориту українських регіонів на фоні глобалізації. Саме розвиток туризму дає можливість поєднати блага глобальної економіки та інформаційних потоків і затишок місцевого колориту!

До участі у конкурсі запрошуються студенти будь-якої спеціальності всіх вищих навчальних закладів. Кожен учасник конкурсу має готувати роботу під науковим керівництвом особи, яка працює у сфері освіти, науки, краєзнавства тощо.

До участі у конкурсі не приймаються роботи які у попередньому конкурсі здобули 1-3 місця.

Учасники конкурсу мають подати заявки  на участь у конкурсі з тематикою роботи до 10 грудня 2014 р.Останній строк подання робіт – 30 квітня 2015 р.

Підведення підсумків конкурсу традиційно відбудеться 22 травня 2015 р., в день Святого Христофора-покровителя всіх мандрівників.Усіх учасників конкурсу буде відзначено дипломами. На переможців чекають нагороди.

Заявку слід складати відповідно до запропонованої форми (додається), де всі поля мають бути заповнені. Надсилати заявки слід на електронну адресу: turkonkurs@ukr.net

Довідки щодо організаційної частини конкурсу можна отримати за телефонами:

(050)8861601 Сацький Павло Вікторович

Минулорічні фото: