Семінар «Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН»24 Квітня 2013р.

КАЙДЗЕН Клуб в Україні за підтримки Інституту вищої освіти Київського національного економічного  університету імені Вадима Гетьмана та представників українського бізнесу, організовує відкритий семінар на тему:

«Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН».

Дата: 24 квітня 2013г. (середа)
Час: 11:00 – 16:00
Місце проведення: конференц-зал КНЕУ

На цьому семінарі українські лектори ознайомлять учасників з основними поняттями, принципами, інструментами КАЙДЗЕН та розкажуть де та як можна застосувати філософію «постійного вдосконалення». Власники та топ-менеджери українських підприємств, які пройшли стажування в Японії, розкажуть про практику запровадження концепції КАЙДЗЕН у своїх компаніях, труднощах та результатах від запровадження системи КАЙДЗЕН, а також про подальші перспективи.

На семінарі буде розглянуто наступні питання:

• Управління виробництвом;
  • Система 5S;
  • Стандартизація;
  • Система візуалізації;
  • Критичні фактори успіху;
  • Створення доданої цінності для споживачів через постійний КАЙДЗЕН;
  • Поліпшення технічного стану обладнання;
  • Раціональна організація робочих місць.

Спікери:

БУШУЄВ Сергій Дмитрович – засновник та президент Української асоціації управління проектами (м. Київ).

БЕЛЯЄВ Олександр Михайлович – президент групи компаній «Арт Метал Фурнітура» (м. Дніпропетровськ).

АФІЧУК Анатолій Дмитрович – генеральний директор ТОВ «АДМ» (м. Київ).

ВОЗНЮК Віктор Савватійович – консультант та координатор проектів КАЙДЗЕН Клубу в Україні (м. Київ).

УВАГА!
Обов’язкова реєстрація на семінар:
Заповніть форму онлайн реєстрації ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

Кінцевий термін реєстрації на семінар – 20 квітня (Сб) 2013р.