Перша Зимова Економічна Школа Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (9-13 лютого 2015)09 Лютого 2015р.

Науковий парк Київського національного економічного університету спільно з партнером IBS Education з великим задоволенням запрошують студентів зі всієї України з 9 по 13 лютого 2015 року прийняти участь у Першій Зимовій Економічній Школі, що відбудеться за підтримки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

У програмі Школи поєднані освітні та культурні заходи. За один тиждень студенти будуть мати можливість пройти навчання з двох предметів на вибір. Ми пропонуємо студентам три пакети предметів: економіка бізнесу та маркетингові дослідження; операційний менеджмент та бізнес симуляція; стратегії оптимізації та моделювання фінансових інвестицій. По закінченню навчання студенти отримують сертифікат КНЕУ та партнера Наукового парку КНЕУ IBS Education.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: ibs-edu.com.ua/winter