7 грудня 2016 року Центр "Перспектива" запрошує студентів та випускників КНЕУ ім. В.Гетьмана на квест «Зимовий ярмарок вакансій»06 Грудня 2016р.

Центр "Перспектива" запрошує студентів та випускників КНЕУ ім. В.Гетьмана на квест «Зимовий ярмарок вакансій» Career_Fair_KNEU, який відбудеться 7 грудня 2016 року в конференц-залі Центрального корпусу.

Умова: зібрати фразу «Зимовий ярмарок вакансій». Всі компанії-учасники мають одну або дві букви з вказаної фрази в довільному порядку.
Задача: звернутись до стенду компанії-роботодавця та за правильні відповідні отримати одну з букв фрази «Зимовий ярмарок вакансій».
Результат: принести зібрану фразу організаторам заходу — Центру «Перспектива». Обміняти фразу на заохочувальний приз.

Розіграш призів серед учасників які склали фразу

Учасники, які зібрали усі літери та виставили фото з невеличким описом заходу в соціальній мережі ВКонтакті протягом двох днів 7 та 8 грудня з хештегом, #Career_Fair_KNEU отримають унікальний приз.
Трьох переможців буде названо 9 грудня та анонсовано в соціальних мережах Центру сприяння зайнятості «Перспектива»