Кафедрі стратегії підприємств - 50 років!27 Травня 2016р.

Шановні колеги! Шановні освітні та бізнес-партнери!

Шановні випускники та студенти кафедри стратегії підприємств!

У 2016 р. колектив кафедри стратегії підприємств (правонаступниці кафедри організації і планування промислових підприємств – ОППП) КНЕУ святкує 50-річчя свого заснування.

В РАМКАХ УРОЧИСТОСТЕЙ З 50-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ 27 ТРАВНЯ 2016 РОКУ відбудеться:

УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВ (початок о 12.00 за адресою: м. Київ, 02000, пр. Перемоги, 54/1, корпус №1, конференц – зала)

РОБОТА КРУГЛОГО СТОЛУ: «НАУКОВА ШКОЛА КАФЕДРИ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВ: ВІХИ, ЗДОБУТКИ, ІМЕНА» (14.00-17.00, м. Київ, 02000, пр. Перемоги, 54/1, корпус №1, конференц – зала)

ПРОГРАМА РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ:

“Історичні віхи наукової школи кафедри” (14.00-15.00)

Виступи завідувача кафедри стратегії підприємств проф Батенко Л.П.; першого проректора КНЕУ з наукової роботи проф. Лук’яненко Д.Г.; очільників кафедри різних років; випускників та партнерів кафедри

“Наші перспективи – наше майбутнє” (15.00-16.00)

Робота експертних груп у форматі дискусійних платформ за напрямами розвитку кафедри

Дискусійна платформа: «Співпраця кафедри з освітніми партнерами: розвиток спільних наукових і освітніх проектів, шляхи творчої взаємодії»

Дискусійна платформа: «Співпраця кафедри з бізнес-партнерами: очікувані компетенції випускників та спільні форми їх забезпечення»

Дискусійна платформа: «Виклики сучасної освіти і нова філософія підготовки PhD»

Дискусійна платформа: «Студентоцентроване навчання: сучасні форми та напрями партнерства кафедри і студентів»