Перша екскурсія по КНЕУ24 Вересня 2014р.

У той час, коли всі раділи останнім безтурботним літнім дням, активісти КНЕУ не сиділи без діла.
Наприкінці серпня у нашому ВНЗ відбувся цікавий захід, проведений з метою інтеграції першокурсників у студентське життя. За ініціативою учасників медіа-об’єднання – KNEU Media – була втілена в реальність екскурсія по студентському кампусу КНЕУ.

Звичайно, щороку першокурсник отримує студентський порадник, у якому описані всі важливі місця на території університету, але активні студенти та випускники Альма-матер вирішили піти далі та започаткували для всіх бажаючих абсолютно безкоштовну екскурсію тривалістю 90 хвилин територією студмістечка.

Дійсність перевершила всі очікування: на кожну з трьох екскурсії зібралось близько 70-80 чоловік, у той час, як очікувалось 15-20. Організаторами та екскурсоводами виступили: Максим Іванцов (МЕіМ), Остап Плужник (МЕіМ), Андрій Мірошниченко (КЕФ), Анастасія Григоренко (ФЕФ), Степан Гончаров (МЕіМ) та Ольга Лещенко (ФЕФ). Вони старалися максимально цікаво познайомити першокурсників з університетом, у якому вони проведуть найближчі 4-5 років. Також, проведення заходів дозволило зекономити час студентам, який тепер вони можуть витратити на знайомство зі своєю групою та підготовкою до навчання.

Перша екскурсія відбулась 26 серпня, і хоча погода залишала бажати кращого, ніщо не зіпсувало гарний настрій та зацікавленість студентів, які  пізніше зізналися, що після екскурсії у них з’явилось відчуття рідних стін. Цікаво, що крім першокурсників, бажання відвідати екскурсію виявили студенти старших курсів, котрі із радістю прогулялися по кампусу КНЕУ, почули факти з історії та сьогодення рідного ВНЗ. Учасники на власні очі побачили навчальні корпуси, бібліотеку, гуртожитки, стадіон, спорткомплекс, центр культури та мистецтв.

Окрему подяку організатори екскурсії висловлюють Бабіч Дані Ростиславовні, директору ЦКМ КНЕУ, за те, що люб’язно погодилась допомогти активістам та познайомила всіх нових студентів з ЦКМ та його діяльністю.
Під час екскурсії гіди розповідали про життя університету, про певні відмінності КНЕУ від інших ВНЗ, про корисні та смішні історії з життя студентів, про викладачів, і про те, що потрібно робити, щоб навчання було легшим та цікавішим. Також активісти відповідали на питання учасників екскурсії, приводили приклади з власного досвіду.

Цей 3-денний захід відвідало близько 210-240 першокурсників. На думку екскурсоводів, найкращою подякою за проведені екскурсії є схвальні відгуки студентів на сторонці зустрічі в соціальних мережах та прохання провести ще декілька таких. Організатори вже пообіцяли започаткувати нові маршрути та інші проекти з метою покращення життя студентів КНЕУ.

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей.
Ваша КНЕУ-спільнота!