Рейтинг вітчизняних університетів: в КНЕУ знову бронза18 Травня 2011р.

Рейтинг вітчизняних університетів: в КНЕУ знову бронза

Побачив світ Рейтинг ВНЗів України «Компас», який за задумом його авторів віддзеркалює оцінку університетів випускниками та роботодавцями з точки зору відповідності освітніх послуг потребам ринку праці, за 2011 рік.

Наш університет, Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", як і у 2010 році посів третє місце в загальному рейтингу ВНЗ України. А серед найкращих з підготовки фахівців з економічних спеціальностей, як і в 2010 році, КНЕУ пропустив вперед лише Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Загальний рейтинговий бал КНЕУ склав 53, що на 2 бали вище ніж у попередньому році, що призвело до незначного зменшення відставання від лідерів та збільшення розриву від переслідувачів у рейтингу. За окремими показниками позиції університету погіршилися. Так сприйняття експертами якості освіти в КНЕУ впало на два пункти до 48 з минулорічних 50 балів; а співпраця між ВНЗ і компаніями-роботодавцями погіршилася аж на 6 пунктів до 59 з минулорічних 65 балів. Однак слід відзначити й зростання окремих показників. Так задоволеність випускників отриманою ними освітою, і можливістю застосування її в трудовій діяльності піднялася на 5 балів до 76 з минулорічних 71 балу; а сприйняття роботодавцями якості освіти в КНЕУ додало аж 11 балів до 44 з минулорічних 33 балів.

Джерело: за матеріалами офіційного сайту Рейтингу ВНЗ України "Компас"