Рейтинг найкращих ВНЗ України 201310 Квітня 2013р.

Журнал «Корреспондент» склав рейтинг найкращих вищих навчальних закладів країни.

При складанні рейтингу видання звернулося до тих роботодавців, яких вважає найкращими і найбільш успішними. До їхнього кола потрапили українські відділення міжнародних корпорацій і найбільші вітчизняні компанії. Співробітники журналу поцікавилися думкою фахівців з підбору персоналу 29 компаній, які відповіли на запитання, випускників яких ВНЗ вони хочуть наймати на роботу.

У сфері економіки та фінансів наш університет посів почесне перше місце, а у сфері маркетингу, PR і реклами — не менш гідне друге.

У загальному рейтингу всіх ВНЗ України на першому місці — Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Друге та третє місце посіли відповідно Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана зайняв четверту сходинку рейтингу.

Більш детально про рейтинг можна дізнатися за посиланням: http://ua.korrespondent.net/journal/1538100-korrespondent-nazvav-najkrashchi-vuzi-krayini