Вітаємо учасників олімпіади з дисципліни «Податкова система України»!18 Квітня 2014р.

9-11 квітня на базі Національного університету Державної податкової служби України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України», участь в якому взяло близько 90 студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Наш університет представляли студентки фінансово-економічного факультету Камінська Марія (5 курс), Волочай Аліна (5 курс), Панченко Марина (4 курс), які продемонстрували високий рівень фахової підготовки.

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів КНЕУ вітає студенток V курсу магістерської програми «Державний фінансовий менеджмент»:
Волочай Аліну із здобуттям диплома МОН України   ІІІ ступеня  (науковий керівник – к.е.н., доцент Сибірянська Ю.В.).

Камінську Марію із отриманням відзнаки від університету ДПС - грамоти «За найкраще знання проблем чинної практики оподаткування» (науковий керівник – к.е.н., доцент Сибірянська Ю.В.).

Завдання з олімпіади передбачало: розв’язання двох комплексних задач на визначення зобов’язань з податку на прибуток за І квартал, податку на додану вартість за три звітні періоди, плати за землю, а також сум податку на доходи фізичних осіб із заповненням необхідної звітності; та двох теоретичних запитань одне з яким потребувало знань зарубіжного досвіду та актуальних проблем податкової системи України, інше ґрунтувалося на творчому підході студента. В загальному підсумку конкурсна робота оцінювалася в 100 балів.

Дякуємо студентам, які представляли наш університет, за високий рівень продемонстрованих знань і фахової підготовки. Бажаємо подальших творчих здобутків й високих досягнень у професійній сфері!

Автор – кафедра фінансів