Звіт Агентства соціальних проектів КНЕУ імені Вадима Гетьмана схвалений в ООН!17 Березня 2014р.

З червня 2013 КНЕУ імені Вадима Гетьмана приєднався до глобальної Ініціативи Організації Об'єднаних Націй «Академічний вплив».  Дана Ініціатива об’єднує освітні організації світу, що додатково до основної діяльності реалізують також активну  підтримку принципів соціальної корпоративної відповідальності. Всі члени організації раз на рік надсилають звіт в ООН про реалізовані проекти та їх результати. Сьогодні Ініціатива  Організації  Об'єднаних Націй “Академічний вплив” налічує  близько 1000 членів у 120 країнах  та продовжує зростати.

КНЕУ імені Вадима у 2013 році посів гідне місце серед європейських членів Ініціативи поряд з провідними університетами Німеччини, Іспанії, Португалії, Італії та Австрії.

Агентство соціальних проектів КНЕУ імені Вадима представляє університет в Ініціативі Організації Об'єднаних Націй «Академічний вплив». Відповідно до прав набутого членства в Ініціативі представники Агентства соціальних проектів у вересні 2013 року подали до ООН річний звіт про діяльність. Представники ООН високо оцінили проекти, реалізовані командою КНЕУ та зазначили, що період з 2012-2013 характеризувався досить різноманітною діяльністю  університету, яка принесла яскраві результати та здійснила значний вплив на суспільство. Деякі з  заходів, про які звітували в Агентстві, були висвітлені у випуску Хроніки ООН, основного видання Департаменту ООН з питань громадської інформації, за грудень 2013: http://unchronicle.un.org/

Звіти всіх членів Ініціативи Організації  Об'єднаних Націй “Академічний вплив” серед яких і річний звіт за 2013 рік Агентства соціальних проектів КНЕУ імені Вадима Гетьмана  доступні на веб-сайті: http://outreach.un.org/unai/whoandwhat/activity-reports/.

Нагадаємо, що місією Агентства, яке діє в КНЕУ з березня 2013 року, є поширення принципів соціальної корпоративної відповідальності, залучення  молоді до реалізації соціально-економічних проектів, що підвищують рівень і якість життя людей.  Агентство  включає в себе команду "Enaktus", Соціальний PR і  Кіно-Клуб.  У 2013 році студенти реалізували 9 проектів, бюджетом у  170 000 грн і в результаті поліпшили  умови життя більш 2000 осіб.  Команда Агентства соціальних проектів складається з успішних, талановитих  та креативних особистостей університету та має налагоджену тісну співпрацю з потужними бізнес-партнерами.

Агентство активно працює над новими проектами та завжди відкрите до співпраці!